Friteza datart

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je k vidění v friteza datart?

Pokud chcete vidět průběh friteza datart a zkontrolovat stav pokrmu, vyberte si VAR1 hrnce s průhledným víky. Řízky ve starém, přepáleném oleji nejsou zrovna lahůdkou.Ačkoli venkovní část nemá na chuť pokrmu vliv, můžete jejím pravidelným čištěním nejen zvýšit výdrž, hlavně se vám bude s fritézou jednoznačně lépe pracovat.

Ponořené topné těleso – vanu stačí pouze vyjmout, napustit ji horkou vodou a přidat jar nebo odmašťovací prostředek. Pokud jste milovníkem hranolků, tato fritéza je dokáže připravit až kilo hranolků z čerstvých brambor a 750 g ze zamražených hranolků.

K dispozici je 8 šikovných přednastavitelných programů, například na přípravu slaniny, hranolků, kuřecího masa, ale i muffinů, humra, steaků či zeleniny a ryb.Samozřejmostí je možnost nastavení teploty, a to v rozmezí od 80 do 200 stupňů. Pokud máte rádi tradiční smažené jídlo, může být vaše nejlepší sázka klasická fritéza.

Proč nikdy neuvidíte friteza datart skutečně fungovat

Trojúhelníky před friteza datart potřete olivovým olejem. Pokud vám však jde pouze o ohřátí několika kousků, k tomu také poslouží každá.

Nejmenší fritézy mají objem 0,5 l a největší až 4 l oleje. Jak z hlediska množství připravovaných potravin, tak i ve spojitosti se skladností přístroje.

Pokud se prokliknete do e-shopu, případně na Heurece nebo některém z obchodů rovnou nakoupíte, tak získáme malou provizi. Skvělý pomocník pro zdravější přípravu oblíbených pokrmů s pomocí horkého vzduchu.

10 friteza datart tipů, které byste měli znát

Údržba horkovzdušné friteza datart není nijak složitá, základem je důkladné mytí VAR1 hrnce či mřížky. Praktické je například mít vždy více typů košíků, některé fritézy vás obslouží tak, že je můžete použít najednou av jednom připravíte hlavní jídlo av druhém přílohu.

V tom případě můžete zvážit pořízení fritézy bez oleje.Z průzkumů totiž vyplývá, že optimální teplota zabraňuje nadměrnému nasáknutí tuku do jídla.Pochvalovat si budete jeho multifunkčnost, snadné ovládání a možnost jednotlivé části umývat v myčce.Někomu se totiž lépe manipuluje s odklápěcím víkem, které neušpiní kuchyňskou linku, a nespálíte si o něj ruce. Plynový hořák – Některé modely plynových fritéz nemají v balení zdroj ohřevu.

Nechybí ani časovač, který můžete nastavovat po jedné minutě. Jestli v kuchyni rádi zkoušíte nové postupy přípravy jídla, uvažujte o multifunkční fritéze.

Friteza malá
Horkovzdušná friteza lidlu
Fritéza cena
Concept friteza
Horkovzdušná friteza tefal
Friteza na smazeni bez tuku
Friteza na hranolky
Friteza 6l