Friteza de longhi

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co můžete právě teď udělat s friteza de longhi?

friteza de longhi bez oleje (nebo také VAR1 hrnec bez oleje) Sencor SFR 3220 WH je skvělá volba za příjemné peníze. V horkovzdušné fritéze FR1200 naleznete univerzálního pomocníka do kuchyně.

Praktické je například mít vždy více typů košíků, některé fritézy vás obslouží tak, že je můžete použít najednou av jednom připravíte hlavní jídlo av druhém přílohu. Profi fritézy jsou pro restaurace a další gastro provozy jedny z nejdůležitějších přístrojů, na kterých se rozhodně nevyplatí šetřit.

Horkovzdušná fritéza bez oleje a tuku Ardes využívá ke smažení místo oleje horký vzduch. Olejový filtr do fritézy oddělí zbytky potravy a přefiltrovaný olej pak můžete znovu použít.

Za 10 minut vám řeknu pravdu o friteza de longhi.

Jednak o čištění nádoby na friteza de longhi a jednak o vypouštění oleje. Ta totiž umí přesněji regulovat teplotu, takže nehrozí přehřátí oleje.

Objemově se jedná o zhruba 1,5 litru až 12 litrů. Horkovzdušná fritéza s objemem 2,5 litru, která má osm nastavených programů a digitální dotykový displej.

Minifritéza Tefal Principio FF přináší nejen kompaktní rozměry, ale i desing. Copyright © 2007–2022, Heureka Group a.s., všechna práva vyhrazena.Pokud využíváte fritézu často, budou se vám hodit různé typy košů.

Nejlepší způsob, jak friteza de longhi

friteza de longhi hrnec vymažte troškou oleje – horkovzdušné VAR1 potřebují k přípravě opravdu minimum tuku, mnohdy žádný. Smažená jídla jsou pro mnohé lidi provinilým potěšením.

O maximální bezpečnost spotřebiče se stará speciální pojistka. Díky vícevrstvému odizolování by fritéze neměla být při spuštění na dotek horká, izolování zabraňuje popálení.

Narazíte ale také i na modely s kapacitou až 10 l. V případě fritézy s chladnou zónou se však tato tyč nachází přímo v nádobě na olej.

Parni friteza heureka
Horkovzdusna friteza d
Nejlepší horkovzdušná fritéza
Tefal friteza 7v1
Digitální horkovzdušná friteza
Tefal fr491870
Zdrava friteza
Friteza vivess