Friteza deluxe

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

friteza deluxe A láska mají 4 společné věci

Horkovzdušnou friteza deluxe předehřejte na 200 °C a trojúhelníky (ideálně po 5 ks) VAR1 3 – 4 min. Taková bude příprava vašich oblíbených pochoutek s naší novou horkovzdušnou fritézou PHAF 5000.

Horkovzdušná fritéza značky Klarstein připravuje vaše jídlo za pomoci 3D topného systému, který zaručuje rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu. A multifunkční fritézy zastanou několik kuchyňských pomocníků v jednom.

• Exkluzivní technologie Dual Motion • Příprava pokrmů na malém množství oleje nebo zcela bez oleje • Kapacita 1,7… Nejčastěji se ve fritéze dělají hranolky, řízečky a další smažené věci, některé modely ale dokážou i upéct či ugrilovat kuře, usušit ovoce nebo třeba upéct moučník.

Jak snadno zvládnout každou friteza deluxe výzvu pomocí těchto tipů

friteza deluxe hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi se postará o špičkově připravené dobroty. V tom případě se vám doma bude hoditfritéza, která vám vaše oblíbené smažené dobroty připraví s minimálním množstvím nasáklého oleje a zdravěji než na pánvi.

Dokonce ani na hranolky netřeba olej na to, aby byly chutné a křupavé. Cirkulace horkého vzduchu ve fritéze je rovnoměrná, díky tomu je možné přístroj použít i k jiným účelům.

Tefal FW Easy Fry & Steam disponuje 7 automatickými programy, 60minutovým časovačem a funkcí automatického vypnutí. Pokud hledáte kvalitu za stále dostupnou cenu, tohle je ten pravý kuchyňský spotřebič přímo pro vás.

Kdy se uskuteční friteza deluxe?

Základem je nepřilnavý povrch ve friteza deluxe hrnci, který bývá většinou z teflonu. Jsou nevelké a lehké, takže přístroj lze snadno přemístit a uložit, kam je třeba.

Tato fritéza není vybavena displejem, ale pouze otočnými ovladači teploty a času. Její horkovzdušné fritézy jsou mezi zákazníky velice často oblíbeny.

Tesla AirCook Q30 je vybavena 8 předprogramovanými funkcemi, 60min časovačem a možností nastavení teploty od 40 do 200 °C. Pomáhají nám s rychlou přípravou chutných pokrmů, mají široké využití a v nabídce Domo Elektro naleznete hned několik druhů.

Friteza voda olej
Friteza
Bez olejova friteza
Friteza tefal oleoclean
Parni friteza recenze
Fritak philips
Horkovzdusna friteza silvercrest recenze
Albert horkovzdusna friteza