Friteza df-c0101

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak co nejlépe využít friteza df-c0101

Disponuje menším výkonem W a také menším objemem friteza df-c0101 nádoby, která má kapacitu pouze 1,5 litru. Když během pečení otevřete víko, automaticky se zastaví a počká na opětovné zavření, kdy pokračuje dál v odpočítávání.

Vivax DF-1800B je vybavena nádobou snepřilnavým povrchem a multifunkční rukojetí. Fritéza s velkým objemem, mnoha funkcemi a vysokou kvalitou přípravy pokrmů.

Nechybí ani časovač a rovněž nastavitelné programy pro pečení, grilování, přípravu pizzy či steaků. Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 3220 WH s LED displejem je designově zajímavým kouskem.

2 způsoby, jak použít friteza df-c0101, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

friteza df-c0101 hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi se postará o špičkově připravené dobroty. Při příležitostném používání vám vystačí menší a skladnější model, při pravidelném něco robustnější a kvalitnější.5-členná rodina bude však potřebovat minimálně 2 kg koš.

U novějších modelů lze olej vypustit pomocí hadičky nebo vypumpovat pumpou na olej. Výkon je důležitý pro přípravu pokrmů, především pro konečný výsledek.

Filtry tuků a pachů zpříjemňují používání fritézy. Můžete si k ní zakoupit příslušenství, které vám umožní grilovat a péct, dokonce i dezerty.

Největší tajemství friteza df-c0101

Pořiďte si friteza df-c0101 hrnce, se kterými je příprava tisíckrát jednodušší! V momentě, kdy budete olej měnit, budete muset řešit Nerudovskou otázku – kam s ním?

Objemově se jedná o zhruba 1,5 litru až 12 litrů. Tato horkovzdušná fritéza zaujme svým specifickým designem a především svými inovativními technologiemi.

Horkovzdušná fritéza Tefal FR se v recenzi umístila na velmi dobrém místě. Je tedy vybavena poměrně velkým objemem nádoby.

Friteza teplovzdušna
Fritezy gastro
Switch friteza
Cukrarska friteza
Friteza globus
Friteza hundai
Lidl fritéza
Friteza bez oleja