Friteza do restaurace

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak proměnit friteza do restaurace v úspěch

friteza do restaurace nebo VAR1 hrnec (hovorově friťák) umožňuje nejen smažení, ale také horkovzdušnou přípravu jídla. Manuálně ovládaná horkovzdušná fritéza s velkým vyjímatelným košem o objemu 5 l, který pojme až 1,4 kg surovin.

Díky pomalému způsobu vaření vitamíny zůstávají. Přepálenému oleji odzvonilo a na řadu se hlásí tzv.

V tomto článku naleznete všechny potřebné informace, které je dobré znát k výběru toho spotřebiče do kuchyně.Horkovzdušné hrnce tak mají mnoho použití a určitě se u vás v kuchyni neztratí. Díky průhlednému víku můžete velmi snadno kontrolovat, jak na tom připravovaný pokrm je.

10 friteza do restaurace tipů, které byste měli znát

friteza do restaurace hrnce jsou skvělým pomocníkem při přípravě nejrůznějších smažených pokrmů. Přece jen, každá sranda něco stojí a vyhazovat peníze za něco, co nebudete využívat, by byla škoda.

V jejich těle je ukryta topná spirála, která se nahřívá na vysokou teplotu, a ventilátor, který teplo distribuuje k připravovanému jídlu. Přenosný elektrický gril, příkon 1000W, grilovací plocha s nepřilnavým povrchem.

Bohaté příslušenství vám umožní přípravu mnoha rozličných pokrmů. Od smaženého kuřete po koblihy, neodolatelná kombinace křupavého exteriéru a vlhkého interiéru je vše díky klasické fritéze.

Proč je friteza do restaurace špatné?

Na rozdíl od klasického friteza do restaurace hrnce se horkovzdušná VAR1 snadno čistí. Multifunkční teplovzdušné hrnce slouží ke grilování, dušení, pečení, zapékání, dokonce rozmrazování, jednoduše na všechny možné způsoby přípravy a úpravy jídel.

S větším objemem oleje se také pojí i větší výkon, kterého se týká další otázka. Takové množství však není možné usmažit najednou na jedné pánvi.

Díky tomu můžete třeba smažit cibulové kroužky spolu s řízky s tím, že koš s kroužky vytáhnete o něco dřív. Časovač – umožňuje nastavení času pro jednotlivé pokrmy.

Horkovzdusna friteza 1
Sencor friteza
Horkovzdušná frítéza 6l
Friteza delimano pro
Friteza horkovzdušná tefal
Fritéza nova
Horkovzdusna friteza phillips
Teplovzdušná friteza