Friteza domaci

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vyrobit friteza domaci?

Nádobu, víko i friteza domaci košík lze mýt v myčce nádobí a díky zešikmenému rohu nádoby se olej z této VAR1 snadno vylévá. Horkovzdušné fritézy mají zpravidla nižší příkon, a tedy i spotřebu energie.

Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji. Ani uživatelé v recenzích jednoho výrobku se však neshodnou, jestli je lepší, nebo ne.

Vzniklé teplo následně působí na vložené potraviny, čímž dochází k jejich přípravě. Vybírat můžete z klasických elektrických fritéz až po digitální horkovzdušné fritézy, díky kterým připravíte pokrmy ve zdravější variantě.

Jak se nevzdávat friteza domaci a jít dál

Nevýhodou však je, že tento friteza domaci hrnecnemůžete obvykle rozebrat úplně,a tak je mytí trošku náročnější. V tom případě můžete zvážit pořízení fritézy bez oleje.Z průzkumů totiž vyplývá, že optimální teplota zabraňuje nadměrnému nasáknutí tuku do jídla.Pochvalovat si budete jeho multifunkčnost, snadné ovládání a možnost jednotlivé části umývat v myčce.Někomu se totiž lépe manipuluje s odklápěcím víkem, které neušpiní kuchyňskou linku, a nespálíte si o něj ruce.

Jak už název napovídá, tento typ fritézy je vybavený halogenovým světlem, které vytváří teplo a dokáže tak uvařit, usmažit či ogrilovat vložené potraviny. Jejich největší výhoda je příprava právě těchto smažených pokrmů s minimem oleje.

Díky menšímu množství oleje jsou zdravější a chutnější. Díky průhlednému věku můžete sledovat přípravu jídla.

Bojíte se? Ne, pokud použijete friteza domaci správným způsobem!

Zdravé friteza domaci vytvoří až o 80 % méně tuku než běžné VAR1 hrnce, kd… Není však vhodné omezovat tuky pod 20 % denního kalorického příjmu.

Vybírejte podle objemu připravovaných potravin a také dalších programů. DeLonghi můžete také znát díky výrobě skvělých kávovarů.

Topné těleso v oleji – při pohledu do vnitřního hrnce uvidíte opět hladký povrch, hrnec však bude o něco větší. A ze začátku měli některé horkovzdušné fritézy porodní bolístky.

Parni friteza heureka
Horkovzdusna friteza eta
Friteza tefal 7v1
Horkovzdusna friteza princess
Datart friteza
Friteza gallet
Friteza dobromila
Sage friteza