Friteza eco profi gastro

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaká je cena friteza eco profi gastro?

Při nákupu friteza eco profi gastro zařízení lze volit z různých typů konstrukcí – k nejprodávanějším patří VAR1 klasické a se studenou zónou. Vnitřní nádoba je vyrobená z kvalitních materiálů například keramiky.

Od toho se odvíjí množství potravin, které lze v rámci jednoho cyklu přípravy, do něj vložit. Její příkon činí 1400 W a objem mísy je 3,5 litru.

Například příkon je 1400 W, což je spíše nižší hodnota a příprava jídla trvá déle. Navíc madla, kryt a lepší ochrana než levnější typy.

25 nejlepších citátů o friteza eco profi gastro

friteza eco profi gastro (nebo také VAR1 hrnce) mnohdy kromě samotného smažení umožňují i horkovzdušné pečení, ohřev či grilování. Objem fritézy je nadstandardní, činí devět litrů a podle doporučení výrobce pojme 5 kg potravy.

Protože chápeme, že může být někdy složité si vybrat ideální fritézu, připravili jsme pro vás velký test fritéz 2022. Díky časovači, nastavitelnému termostatu a pryžovým nožkám s protiskluzovou úpravou je bezpečnost zaručena.

Hlavním problémem smažených potravin je obvykle to,že jsou považovány za nezdravá. Všechna nastavení se ovládají pomocí digitálního dotykového displeje a dají se kdykoliv během provozu změnit.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů friteza eco profi gastro

U friteza eco profi gastro s ponorným tělesem se dá celá VAR1 nádoba vyjmout a vložit do myčky nebo do dřezu pod tekoucí vodu, takže se vám bude snáze udržovat. Klasické čtyřčlenné rodině postačí objem nádoby v rozmezí 3 – 7 litrů.

Horkovzdušné fritézy mohou disponovat mnoha různými funkcemi a také mají i různé příslušenství. Konečně už nemám zamaštěný celý sporák jako od smažení na pánvi.

O pohodlné a jednoduché ovládání se postará digitální dotykový ovládací panel. Ale vybrat si tu nejvhodnější horkovzdušnou fritézu není úplně snadné.

Tefal friteza fx100015
Recepty friteza
Horkovzdusna friteza elta
Friteza delonghi roto
Friteza lzice oleje
Airvital horkovzdušná fritéza
Tefal horkovzdusna friteza
Friteza od tefalu