Friteza elektricka

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak bude friteza elektricka vypadat za 5 let

V horkovzdušném friteza elektricka hrnci připravíte jídlo podobně jako v horkovzdušné peci, namísto tuku nebo oleje výhradně jen v horkém vzdušném proudu. Ty nejmenší modely jsou určeny například jen pro něco kolem 350 gramů, ty rodinné už pak zvládnou i 1,5 kilogramů a více najednou.

Pokrm bude mít výbornou chuť, a přesto k příprav… Horkovzdušná fritéza s objemem 2,5 litru, která má osm nastavených programů a digitální dotykový displej.

Dalším typem příslušenství můžou být kleště či rošty. Nabídka fritéz Tefal je velmi široká a najdete nejen tradiční modely, ale také technicky propracovanější.Horkovzdušná fritéza Delimano Air Fryer Pro představuje zdravější alternativu pro smažení vašich oblíbených křupavých jídel bez kapky oleje.

Za 10 minut vám řeknu pravdu o friteza elektricka.

Ovládání bývá omezeno na otočný knoflík, často chybí různé friteza elektricka programy a také příslušenství. Testujeme a porovnáváme vše, co patří do domu, bytu, zahrady, či dílny.

Ty mohou být základem pro taková jídla, jako jsou kuřecí burger nebo tortilla se smaženým kuřetem. Některé modely se po uplynutí času dokonce samy vypnou.

Dalším důležitým parametrem je samozřejmě velikost. Vypouštění oleje je vždy špinavá práce, ale je nutné pro to, aby fritéza fungovala správně.

22 tipů, jak začít budovat friteza elektricka, po kterém jste vždycky toužili

Rozdílná teplota friteza elektricka je potřeba k usmažení vánočního kapra nebo hranolek. Na trhu naleznete fritézy, které umožňují najednou připravit i 1,5 kg jídla, ale i drobné modely, jejichž kapacita vystačí pouze na 350 g pokrmu.

Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy. Pokud vám však jde pouze o ohřátí několika kousků, k tomu také poslouží každá.

Ceny v této hladině se pohybují do cca Kč s DPH. Jednou z výhod horkovzdušné fritézy je její snadné čištění.

Friteza na vazduh
Fritak bez oleje
Vivess horko-vzdusna friteza
Dekimano friteza
Nejlepsi horkovzdusna friteza
Friteza na horky vzduch
Horkovzdušné fritézy sencor
Horkovzdusna friteza kucharka