Friteza fx 10a1

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Za 10 minut vám řeknu pravdu o friteza fx 10a1.

Praktická možnost nastavení času, který když uplyne, proces friteza fx 10a1 se přeruší. Běžně se setkáte s programy pro hranolky nebo grilování, někdy narazíte i na sladké koláče, ryby nebo pizzu.

V případě, že by dosáhla hraničních hodnot, přístroj automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození a ke vznícení oleje.Podle toho pak zvolte i délku přívodního kabelu. SOGO SS Pokud jste milovníky zdravého vaření bez použití velkého množství oleje a s co nejmenším množství tuku, tak jste na správném místě.

S příkonem 1000 W dokáže připravit až 600 g hranolek za použití pouhých 1,2 l oleje. V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí také objednávku či doručení zvolených výrobků.

Nedělejte další chyby s friteza fx 10a1.

Bude nutné regulovat kvůli různým teplotám friteza fx 10a1. Díky tomu dochází k promíchávání potravin a tím pádem také k rovnoměrné přípravě.

Na druhou stranu, pokud jste více gurmánský založen, tak jídlo připravené v klasické olejové fritéze vás uspokojí více. Dále je nutné si pohlídat, že připravovaná potravina je v oleji namočená celá, a ne jen zčásti.

Přitom spotřebuje fritéza málo energie a je tak efektivní cestou k šetrné přípravě jídla. Mohou být opatřeny displejem, alespoň některé části budete moci dát do myčky.

Jak proměnit friteza fx 10a1 v úspěch

Olejové friteza fx 10a1 které jsou levnější, vyžadují však častý nákup kvalitního VAR1 oleje a v některých případech také nákup již zmíněných filtrů. Horkovzdušná fritéza • příkon 1800 W • objem koše 6 l • 8 přednastavených programů •…

Nemusíte mít obavy, že i když použijete jen několik kapek oleje, že pokrmy připálí. Profi fritézy, které nechybí snad v žádné restauraci, jsou nejčastěji vyráběny z nerezového materiálu.

Horkovzdušná fritéza s příkonem 1500 W a nepřilnavým košem o objemu 6 litrů. Ovládání je jednoduché pomocí dotykového LCD displeje.

Friteza philco
Friteza bez ulja
Fritezy heureka
Friteza 3l
Parna friteza
Lidl mini friteza
Velka friteza
Moderni friteza