Friteza gallet

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak zlepšit svůj produkt nebo službu v oblasti friteza gallet.

Jednak o čištění nádoby na friteza gallet a jednak o vypouštění oleje. Ceny v této hladině se pohybují do cca Kč s DPH.

Bude vám stačit pouhá lžíce oleje, u některých pokrmů se bez něj zcela obejde. Fritézy jsou rovněž vhodné pro malé gastro provozovny či pro stánkový prodej.

K dispozici je termostat, na němž lze nastavit teplotu od 80 do 200 stupňů Celsia a také časovač. Sencor SFR 3220 WH je základní horkovzdušná fritéza, vhodná pro nenáročné uživatele.

friteza gallet funguje pouze za těchto podmínek

Kromě smažení (friteza gallet zde můžete i restovat, péct a případně grilovat. Přestože všichni víme, že smažená jídla nepatří k těm zdravým pokrmům, jistě se někdy neubráníme pomyšlení na zlatavé křupavé hranolky nebo třeba šťavnatý řízek.

Signalizace výměny oleje – Automatické upozornění v případě nutnosti výměny starého oleje. Nepřipalují se a tím se prodlužuje životnost oleje.Mění se voda, odstraní se zbytky, olej zůstává čistý, není nutné jej filtrovat.

Spotřebiči nechybí časovač ani termostat, což jsou klíčové vlastnosti fritéz.Horkovzdušná fritéza Sencor s téměř nulovým použitím oleje. A o tom, že je jídlo opravdu fenomén, svědčí i fakt, že byla vynalezena celá řada kuchyňských pomocníků.

Naučte se, jak začít friteza gallet podnikat.

friteza gallet hrnec bez oleje odpovídá dnešním moderním trendům ve zdravém stylu života a je stálým prodejním bestsellerem, velmi žádaným ze strany zákazníků. Při přehřátí se totiž může olej vznítit a způsobit požár.

K dispozici je 8 šikovných přednastavitelných programů, například na přípravu slaniny, hranolků, kuřecího masa, ale i muffinů, humra, steaků či zeleniny a ryb.Samozřejmostí je možnost nastavení teploty, a to v rozmezí od 80 do 200 stupňů. S horkovzdušnou fritézou se budete moct pustit do přípravy pokrmů s minimálním množstvím oleje či jiného tuku.

V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí také objednávku či doručení zvolených výrobků. Je ideální do menších gastronomických zařízení, barů, menších foodtrucků, školních jídelen nebo na venkovní akce.

Friteza 5 litru
Friteza delonghi f28311
Jata friteza
Friteza na jednu lzicku oleje
Friteza tefal de luxe
Horkovzdušná frítéza delonghi
Vzdušná friteza
Princess friteza