Friteza gastro

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 skvělých způsobů, jak naučit své posluchače o friteza gastro.

Ten ale většinou není nutné měnit po každém friteza gastro tudíž jeho průměrná spotřeba není až tolik závratná. Tyto fritézy bývají velmi často vybaveny průhlednými víky nebo dvířky a poznáte je také díky vyšší pořizovací ceně.

Podle čeho se při nákupu fritézy řídit, abyste do své domácnosti vybrali ten nejvhodnější model? Ještě sofistikovanějším způsobem je pak smažení ve dvou oddělených nádobách, kde vedle doby smažení můžete regulovat i teplotu.

Dospělé osoby, které mají optimální váhu, mohou zkonzumovat 1 g tuku na 1 kg váhy. Stačí nastavit teplotu a čas přípravy a o vše ostatní už se postará sám.

Jsou friteza gastro jako obvykle?

Existuje celá škála velikostí od mini friteza gastro až po VAR1 s více VAR1 koši. V případě, že byste nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.

Z hodnocení může být patrné, zda vámi vybraný model má snadné mytí v myčce na nádobí. Jestliže se rozhodnete pro mraženou variantu, vyberte z regálu v obchodě ty hranolky, které jsou určené pro přípravu v troubě.

Co se týče materiálu, většina horkovzdušných fritéz je na tom dosti podobně.Můžete se ale setkat i s nerezovou variantou s nepřilnavou úpravou. Ovládání je přehledné díky displeji a nepostrádá funkci časovače.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů friteza gastro

Díky tomuto řešení nedochází k přepalování částeček, které propadnou z friteza gastro koše. Také většina ostatních uživatelů je s ní spokojena, výtky mají zejména k hlučnosti provozu a závěrečného upozornění, vnímání hlučnosti je však velmi individuální.

Má nastavitelný termostat v rozmezí od 80 do 180 °C. Rozdíl mezi klasickou fritézou a tou horkovzdušnou je především v množství nezdravých tuků.

Nechybí ani bezpečnostní pojistka proti přehřátou, zařízení je snadno omyvatelné a ovladatelné. Od této firmy zakoupíte mnoho přístrojů v různých cenových hladinách a provedeních.

Parní trouba friteza
Dellimano friteza
Friteza lidl recenze
Friteza switch
Xiaomi friteza
Philips friteza albert
Tefal horkovzdušná fritéza
Friteza s nadobou na olej