Friteza horeca

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

friteza horeca funguje pouze za těchto podmínek

Levné friteza horeca hrnce pořídíte za několik set korun, vybrat si ale můžete i dražší model až za několik tisíc korun. Už se nemusíte cítit provinile, když si chcete dopřát smažené dobroty.

Po uplynutí nastavené doby s přístroj sám vypne. Mytí pomocí myčky dokáže výrazně ušetřit váš čas.

Zatímco velikost porce se bude lišit v závislosti na individuálních potřebách, fritéza na 6 šálků je často dostačující pro slušné množství jídla pro dvě osoby. Čištění vnitřní části fritézu už má přímý vliv na chuť pokrmů a provedení čištění již závisí na tom, zda máte fritézu s ponořeným nebo skrytým topným tělesem.

5 důvodů, proč je friteza horeca ztráta času

Tác a friteza horeca košík s nepřilnavým povrchem lze čistit v myčce na nádobí. Zpravidla se údržba provádí jen navlhčeným hadrem a jarem, případně je možné použít nějaký odmašťovací prostředek.

Sencor fritéza SFR 8200SS, nebo chcete-li „friťák“. Přednastavené programy vám mohou výrazně ušetřit práci.

Nechybí ani časovač, který můžete nastavovat po jedné minutě. Nač pořizovat několik různých spotřebičů, když stačí jeden jediný?

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně friteza horeca hned teď!

friteza horeca hrnec, po domácky též VAR1 slouží především pro rychlou přípravu smažených pokrmů. Jednou z výhod horkovzdušné fritézy je její snadné čištění.

Ovládání je přehledné díky displeji a nepostrádá funkci časovače. Každý tento spotřebič je vybaven topným tělesem, který vzduch ohřívá na vysokou teplotu.

Jedná se o malé kuchyňské spotřebiče, které vám ušetří spoustu času i námahy. Horkovzdušná fritéza FR1200 nabízí zdravou alternativu přípravy vašich oblíbených smažených pochoutek.

Bauer friteza
Friteza olejova
Friteza fagor vymena oleje
Vivess friteza
Horkovzdusná friteza philips
Friteza s filtraci oleje
Friteza
Friteza clatronic