Friteza horkovzduch

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak učit friteza horkovzduch lépe než kdokoli jiný

Malé elektrické friteza horkovzduch pořídíte kolem Kč, větší VAR1 a VAR1 hrnce vás mohou stát i pětinásobek. Tento kuchyňský pomocník dokáže připravit nejen hranolky, ale i další pokrmy úplně bez tuku nebo pouze s minimálním množstvím oleje.

Horkovzdušné fritézy Klarstein dokáží zachovat maximální chuť. Fritéza totiž dokáže připravit až 1,5 kilogramu potravin najednou.

Vyhnete se tak nezdravému smažení v horkém oleji a pokrmy budou chutnat výborně. Přesto dokáže připravit smažený pokrm rychle, chutně a zdravě bez přidání tuku.

Lekce o friteza horkovzduch, na kterou nikdy nezapomenu

Horkovzdušná friteza horkovzduch která zastane VAR1 pečení i grilování. Šetří váš čas, energii i místo v kuchyni, protože dokáže zastat práci hned několika spotřebičů.

Proto vám s výběrem horkovzdušné fritézy chceme pomoci. Bezpečnost zajišťuje izolovaný povrch, který je chladný na dotek.

Zvažte však také váhu, zejména u objemnějších fritéz může být náročné je přesouvat. V nejnižší cenové kategorii najdete především statické fritézy s objemem kolem 3 litrů.

5 věcí, které můžete udělat TEĎ friteza horkovzduch

Kvalitnější friteza horkovzduch hrnce umožňují nastavení začátku, konce i délky VAR1. Tyto barvy najdete i na mnoha dalších kuchyňských spotřebičích od Sencoru.

Při smažení obalovaného kuřete je tato funkce přímo povinná. Od doby prvních modelů však prošly velkou změnou.

Fritéza s příkonem 1800 W a kapacitou na 2,5 litru oleje. Od značky Delimano si zakoupíte horkovzdušnou fritézu Delimano Air Fryer.

Friteza teplovzdušna
Friteza horkovzdušná fritéza
Friteza 2 l
Sucha friteza
Fritéza bez oleje
Parna friteza
Horkozdusna friteza
Friteza mini