Friteza horkovzdušna

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak spustit startovací program na friteza horkovzdušna.

friteza horkovzdušna nebo VAR1 hrnec (hovorově friťák) umožňuje nejen smažení, ale také horkovzdušnou přípravu jídla. Samozřejmostí je časovač, který automaticky vypne přístroj po nastaveném čase, nejpozději po jedné hodině.

K chutnému grilování pokrmů bez kouře můžete pořídit elektrické grily, které se hodí i do interiéru. Rozměry fritézy byste si měli předem promyslet v závislosti na umístění.

Vnitřní nádoba je vyrobená z kvalitních materiálů například keramiky. Všechny, kteří dosud nebyli příznivci fritézy jistě potěší novinka na trhu, horkovzdušná fritéza.

Jaká je cena friteza horkovzdušna?

Pořiďte si friteza horkovzdušna hrnce, se kterými je příprava tisíckrát jednodušší! Fritéza disponuje průhledným průzorem na sledování procesu přípravy.

Klarstein má relativně velký výběr mezi horkovzdušnými fritézami a vyznačuje se zajímavým oválným designem. Díky tomu jsme pro vás vybrali TOP 10 horkovzdušných fritéz.

Tím restauraci významně klesají náklady na výměnu oleje a zvyšuje se jeho rentabilita. Fritézy jsou k dostání o objemu 1,5 – 12 litrů.

Co můžete právě teď udělat s friteza horkovzdušna?

Vnitřní nádobu lze po skončení friteza horkovzdušna vyjmout a umýt v ruce nebo myčce společně s dalšími rozebíratelnými částmi. Velmi praktická možnost, díky které si zvolíte teplotu přípravy dané potraviny.

Takto je spotřebič připraven pro další použití. A to proto, že kromě drátěného koše musíte do hrnce vložit ještě topnou spirálu, která bude olej ohřívat.

Její kouzlo spočívá v tom, že smažení probíhá díky cirkulaci horkého vzduchu. Majíobvykle nižší příkon, a tak příprava pokrmů v nich trvá dost dlouho.

Horkovzdušna friteza recenze
Recept horkovzdusna friteza
Black freiday horkovzdušna friteza
Horkovzdusná friteza philips
Sencor horkovzdusna friteza
Otocna friteza
Recepty friteza
Fritéza cena