Friteza hrnec

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Největší tajemství friteza hrnec

Ale ti, co friteza hrnec na jednu lžičku znají, dobře vědí, co je jeho předností. Vaření probíhá minimálně čtyři hodiny, lze je ale prodloužit i na osm.

Díky těmto prioritám si zakoupíte vzhledné modely fritéz, které vám budou sloužit po mnoho let. Jakmile se s přístrojem seznámíte, můžete začít experimentovat.

Všechny produkty působí hezkým a čistým designem. Smažená jídla mají rozhodně svoji nezaměnitelnou chuť a když už se je rozhodnete připravit, je mnohem lepší je připravit v horkovzdušné fritéze.

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své friteza hrnec

Jednak o čištění nádoby na friteza hrnec a jednak o vypouštění oleje. Všechny modely jsou vybaveny pracovním a pojistným termostatem a bezpečnostním mikrospínačem.Hranolky, smažená kuřecí jídla, smažené mořské plody a jiné křupavé delikatesy chutněji a zdravěji?

Připravovat ve fritéze můžete všechny pokrmy, které byste připravovali v klasické fritéze. Teplovzdušné fritézy mají nezřídka více funkcí a bývají také o něco dražší.

Můžete si u ní zakoupit jak velmi levné modely, které jsou dostupné pro každého, tak i kvalitní a dražší modelovou řadu horkovzdušných fritéz. A to proto, že kromě drátěného koše musíte do hrnce vložit ještě topnou spirálu, která bude olej ohřívat.

Proč friteza hrnec není přítelem malých podniků

Také, pokud jste v domácnosti maximálně dva, poradíte si i s friteza hrnec košem do 1 kg. U klasických typů fritéz se jídlo připravuje vložením do horkého oleje, který pokrm usmaží.

U horkovzdušné fritézy si můžete vybírat z celé řady různého příslušenství. Je ideální do menších gastronomických zařízení, barů, menších foodtrucků, školních jídelen nebo na venkovní akce.

Horkovzdušná fritéza o objemu 2,6 litru, digitální ovládací panel. Vybavená je možností nastavení teploty a času vaření.

Friteza tefal fz750030
Friteza 9v1
Pixwords friteza
Co to je horkovzdusna friteza
Teplovzdusna friteza tesla
Horkovzdušná friteza 35l
Horkovzdusna friteza phillips
Friteza airfryer