Friteza lidl

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Moje předpověď vývoje odvětví friteza lidl v příštích letech

friteza lidl (nebo také VAR1 hrnce) mnohdy kromě samotného smažení umožňují i horkovzdušné pečení, ohřev či grilování. Pro maximální spokojenost můžete využít volitelnou teplotu od 70 do 220 °C.

Naše horkovzdušná fritéza Philips AirFryer připraví křupavé hranolky nebo kuřecí stripsy s minimem tuku. U horkovzdušných typů se objem oleje nevyšplhá nad dvě lžíce.

Na první pohled vypadají oba typy fritéz docela podobně. Lze v ní připravovat také obalované nebo smažené potraviny, hodí se na úpravu ryb nebo zeleniny.

Následující 3 věci, které je třeba okamžitě udělat v souvislosti s friteza lidl.

Horkovzdušná friteza lidl je určena k přípravě stejného jídla jako v klasickém VAR1 hrnci, jen ve zdravé variantě. Jsou většinou vybaveny pouze nastavením teploty a času.

Dynamické fritézy fungují stejně jako ty statické. Čistá a dobře udržovaná fritéza s sebou rozhodně nese mnoho výhod.

Volné díly se snadno odmastí s použitím prostředku na mytí nádoby a teplé vody. Pomocí předem nastavitelného programu můžete připravit rychle a cíleně ty nejrozmanitější potraviny.

Nedělejte další chyby s friteza lidl.

Doba nahřívání oleje a doba friteza lidl úzce souvisí s výkonem VAR1. Horkovzdušná fritéza s objemem 2,5 litru, která má osm nastavených programů a digitální dotykový displej.

Při přípravě pokrmů se stále více hospodyněk soustředí na zdravé vaření. Mnohé z vás napadne, proč si pořizovat fritézu, když můžete smažit na pánvi a nemusíte si pořizovat žádný další domácí spotřebič.V pánvi totiž teplota oleje kolísá a může dojít k jeho přepálení, což má za následek tvorbu karcinogenních látek.

Do této skupiny patří dynamické, první typy těchto fritéz vybavených lopatkou koupíte za cca Kč, a také fritézy halogenové. I nejlevnější modely zvládnou kromě hranolek připravit mnoho dalších chutných pokrmů.

Concept friteza
Friteza na vzduch
Tristar horkovzdusna friteza
Friteza df-a001
Horkovzdušná friteza recepty
Friteza kenwood
Friteza na koblihy
Friteza teplovzdušna