Friteza makro

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého friteza makro.

friteza makro hrnec je vhodné čistit zvenku i zevnitř. Fritézy jsou vyrobeny z nerezové oceli s lisovanou vanou z oceli AISI 304.

Jakmile se s přístrojem seznámíte, můžete začít experimentovat. Jídlo je chutnější– když si vysmažíme jídlo ve fritéze, už vám to, které usmažíte na pánvi nebude tak chutnat.

Displej je poněkud hůře čitelný, ale když je jídlo připravené, přístroj na vás pípne, abyste věděli, že je hotovo. Kromě typu fritézy je důležitý i její výkon a samozřejmě také velikost.

Můj cíl týkající se friteza makro a jak ho dosáhnu

Většina friteza makro je vybavena patentovaným filtračním systémem, díky němuž zůstává VAR1 olej čistý, a připravené jídlo je tedy zdravější. Brambory by měly být co nejpevnější, aby dobře držely tvar.

Pohodlně tak připravíte mnohem zdravější již zmíněné hranolky nebo koblihy a mnoho dalších chutných pokrmů. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Budete fritézu po každém použití uklízet někam do zadní skříňky? Další funkcí, kterou je třeba zvážit, je celkový výkon jednotky.

Za 10 minut vám řeknu pravdu o friteza makro.

Objem zde znamená velikost friteza makro koše, tj. První rozdíl, kterého si můžete všimnout pouhým okem, je její objem (asi 30 litrů).

Tato fritéza je uzpůsobena tak, abyste do ní nemuseli dávat mnoho oleje, který není pro naše zdraví při smažení zrovna ideální. Jestliže se rozhodnete pro mraženou variantu, vyberte z regálu v obchodě ty hranolky, které jsou určené pro přípravu v troubě.

I když je u horkovzdušných fritéz pach minimální, může se přeci jen objevit. Důležité pro nás bylo také dodatečné vybavení a široká možnost využití.

Friteza cena
Friteza tefal xxl
Horkovzdusna friteza dormeo
Horkovzdusna friteza test
Friteza deluxe
Top shop delimano friteza
Horkovzdusns friteza
Friteza airfryer