Friteza metro

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 friteza metro tipů, které byste měli znát

friteza metro bez oleje (nebo také VAR1 hrnec bez oleje) Sencor SFR 3220 WH je skvělá volba za příjemné peníze. Bezpečnost – Zejména plynové fritézy mohou být v případě špatného zacházení velmi nebezpečné.

V horkovzdušné fritéze FR1200 naleznete univerzálního pomocníka do kuchyně. Dalším důležitým parametrem je samozřejmě velikost.

Co se nám naopak líbí je snadná údržba i speciální kuchařka, v níž najdete recepty přímo pro AirCook. Rizota, kaše a masové směsi – Tyto pokrmy je možné připravovat v některých dynamických fritézách, které potraviny neustále promíchávají.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů friteza metro

Kromě smažení (friteza metro zde můžete i restovat, péct a případně grilovat. Hmotnost horkovzdušné fritézy Sencor SFR 5320 WH je 5,1 kg.

Vyzkoušejte chytrý multifunkční hrnec, se kterým připravíte jídlo hned několika různými způsoby. A také díly vhodné pro mytí v myčce trochu usnadňují život.

Zakoupila jste navíc univerzální model, který zastoupí i troubu při pečení moučníků. Kompletní menu v jednom přístroji je tedy poněkud složitější, ale existuje řešení.

friteza metro A láska mají 4 společné věci

friteza metro hrnec potřebuje pevnou podložku, kde bude stát, a proto si před nákupem ujasněte, kde budete VAR1 používat, a změřte si vzdálenost k nejbližší zásuvce. Oproti běžné fritéze se liší tím, že nemusíte použít skoro žádné oleje.

Zabývá se prodejem a výrobou spotřebního zboží a vznikla v roce 1969. Mytí v myčce vám velmi usnadní čištění přístroje.

S fritézou se vyhnete dlouhému stání u sporáku a vše vysmažíme najednou a pohodlně. Některé nabízejí programy na sušení ovoce nebo rošt na grilování zeleninových špízů.

Horkovzdušná friteza lidl
Tlaková friteza
Friteza df-d0201
Parní friteza
Lidl friteza
Horkovzdusna friteza tesla
Nerezova friteza silvercrest
Profesionalni friteza