Fritéza mini

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 tipů, které z vás udělají fritéza mini Influencera

Ty mají víko, čímž se zabrání bolestivým stříkancům oleje a fritéza mini je tak bezpečnější. Nejčastěji se ve fritéze dělají hranolky, řízečky a další smažené věci, některé modely ale dokážou i upéct či ugrilovat kuře, usušit ovoce nebo třeba upéct moučník.

Mohl by se z ní totiž snadno stát i nepohodlný lapač prachu nacpaný v koutě. Objem nádoby je však z hlediska užívání důležitější parametr.

Celonerezové provedení s robustním pevným košem , výkonná nerezová topnice 3kW dává dostatek výkonu pro rychlé nahřátí oleje a optimální tepelnou přípravu… Pokud je fritéza vybavena pachovým či kouřovým filtrem, myslete na to, že je třeba tyto filtry čas od času měnit.

Jak se nevzdávat fritéza mini a jít dál

Vnitřní nádobu lze po skončení fritéza mini vyjmout a umýt v ruce nebo myčce společně s dalšími rozebíratelnými částmi. Fritézy můžeme rozdělit podle ceny na různé kategorie.

Smažené jídlo voní při přípravě lahodně, ale může také zanechat nepříjemnou vůni, zejména pokud je prosmažené nebo spálené. První rozdíl, kterého si můžete všimnout pouhým okem, je její objem (asi 30 litrů).

Můžete si tedy nastavit, kdy chcete mít pokrm připraven. Horkovzdušná fritéza FR1200 nabízí zdravou alternativu přípravy vašich oblíbených smažených pochoutek.

KEYWORD1] trendy, které se objevují v posledních měsících.

Existuje celá škála velikostí od mini fritéza mini až po VAR1 s více VAR1 koši. Maso je pak mimořádně šťavnaté a křupavý obal je ideálně usmažený.

Díky keramické úpravě vnitřní nádoby je její povrch nepřilnavý. Proto by měla disponovat i bezpečnostními prvky, které ochrání nejen vás, ale i samotnou fritézu a v neposlední řadě i vaši domácnost.

Mytí pomocí myčky dokáže výrazně ušetřit váš čas. Nastavení požadované teploty, času, či programu se provádí pomocí různých koleček či tlačítek.

Horkovzdusna friteza s lopatkou
Friteza tefal 9 v 1
Friteza 2 l
Fritezy heureka
Teplovzdusna friteza heureka
Teplovzdušná friteza recepty
Delimano friteza horkovzdusna
Nerezova friteza