Friteza multi

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nejdůležitější průvodce friteza multi

Je důležité, aby vám parametry zvoleného horkovzdušného friteza multi hrnce seděli. V cenovém rozpětí od – koupíte vetší typy fritéz, které se hodí do větších rodin.

Samozřejmě, jsou vhodné pro vaření jakýchkoliv pokrmů, od zeleniny přes přílohy až po maso. Tento způsob neumožňuje rovnoměrné smažení potravin a je nutné je během přípravy občas promíchat.Dražší modely mají 2 oddělené varné zóny a umožňují vám tak připravovat zaráz celý oběd.

A nemusí se nutně jednat jen o hranolky – smažením jídlo získává specifickou chuť, která je zkrátka nezaměnitelná. Většina fritéz také vyžaduje, aby byl olej vypuštěn nebo filtrován.

5 věcí o friteza multi, které budeme za 10 let dělat jinak

Starý friteza multi tuk přelijte pomocí trychtýře do nádoby, která se dá zlikvidovat – nejlépe do původní láhve od oleje nebo do prázdné sklenice od marmelády. Jsou také větší kapacitně a dost často dokážou poskytnout i více typů přípravy – například i pečení, sušení a podobně.

• Exkluzivní technologie Dual Motion • Příprava pokrmů na malém množství oleje nebo zcela bez oleje • Kapacita 1,7… Ve výbavě je i pachový filtr a jednoduché nastavení teploty.

Příkon je uváděn ve Wattech a u horkovzdušných fritéz a hrnců se v průměru pohybuje kolem 1400 až 2000 W. O vše ostatní se postará horkovzdušná fritéza – vy pak přijdete k hotovému pokrmu.

Rychlé a snadné řešení pro friteza multi

Oceňujeme také rychlost friteza multi a celkový dobrý poměr ceny a kvality a také velikost, která je vhodná i pro vícečlennou domácnost. Koupíte od ní kromě dalších spotřebičů i horkovzdušné hrnce Sencor.

A ze začátku měli některé horkovzdušné fritézy porodní bolístky. V prvé řadě vychvalme krásné designové zpracování, které se bude hezky vyjímat snad ve všech kuchyních a prostorách.

Vhodné je používat oleje s nízkým kouřovým bodem – například sojový olej. Vybavená je možností nastavení teploty a času vaření.

Digitalna friteza
Friteza na donuty
Silvercrest friteza navod
Friteza 1
Tefal friteza 7v1
Dtest fritezy
Friteza na rizky
Friteza 1 litr oleje