Friteza na donuty

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vytvořit friteza na donuty krok za krokem

Ve chvíli, kdy je friteza na donuty nahřátá, tak samotné VAR1 je podstatně kratší než smažení na pánvi. Kromě základní „smažící“ funkce vám bude horkovzdušný hrnec z této cenové relace sloužit i k vaření, pečení, zapékání apod.

Brambory důkladně omyjte, případně namočte na 30 minut do vody a následně osušte. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Variabilní termostat slouží pro pohodlné nastavení teploty. Dražší přístroje jsou vybaveny praktickými funkcemi.

25 nejlepších citátů o friteza na donuty

Ale nebojte, friteza na donuty hrnec bez oleje si příliš vaší pozornosti nežádá. Hodí se skvěle na smažení hranolek, závitků, krevet, masa apod.

Někteří výrobci nabízí funkce jako je pečení, zapékání, grilování nebo vaření. Kolem potravinkoluje horký vzduch, vlivem jehož působení dochází k přípravě jídla.

Tématům se věnuje do hloubky, poradí vám například, kdy sáhnout po horkovzdušné fritéze a pro koho bude vhodnější spíše klasická fritéza s olejem. Od teď to tak nemusí být, stačí si pořídit horkovzdušnou fritézu Severin FR…

Tajemství úspěchu friteza na donuty

friteza na donuty pomocí horkého vzduchu bez oleje a tuku. Tvar fritézy Domo je navržen tak, aby byla zaručená ideální cirkulace vzduchu a proto v ní lze připravit až 1,4 kg surovin najednou.Kromě smažení horkým vzduchem má mnoho fritéz bez oleje i další funkce, jako jepečení, zapékání, grilování či vaření.

Horkovzdušná fritéza s příkonem 1500 W a nepřilnavým košem o objemu 6 litrů. Rozměry fritézy byste si měli předem promyslet v závislosti na umístění.

Určitě jste už někdy slyšeli o horkovzdušných fritézách. Vybírejte podle objemu připravovaných potravin a také dalších programů.

Friteza ninja
Penny friteza
Friteza horkovzdušna
Horkovzdusna friteza tefal 2v1
Philips horkovzdusna friteza
Horkovzdušná friteza
Horkovzdusna friteza tefal
Dolimano friteza