Friteza na kapku oleje

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí o friteza na kapku oleje, které budeme za 10 let dělat jinak

Tato japonská značka má ve své nabídce široké spektrum produktů a mezi nimi nechybí ani friteza na kapku oleje hrnce. V případě, že nechcete opustit smažená jídla, pak jsou horkovzdušné fritézy dobrou volbou.

Zdá se, že horkovzdušné fritézy mají jen samé výhody, ale není tomu tak. Spotřebujete více oleje na stejné množství jídla, než kdyby bylo těleso umístěné pod vnitřním košem.

Také milujete smažená jídla a nedokážete se jich zcela vzdát? Přece jen, každá sranda něco stojí a vyhazovat peníze za něco, co nebudete využívat, by byla škoda.

Jak snadno zvládnout každou friteza na kapku oleje výzvu pomocí těchto tipů

8 přednastavených programů, zdravé vaření, technologie horkovzdušného friteza na kapku oleje objem 4,2 litru, nastavitelná teplota, časovač, prostorově úsporná. Objem u horkovzdušných fritéz naštěstí neudává objem oleje.Množství potravin, které najednou váš zdravější pomocník dokáže připravit.

Sencor SFR 3220 WH je základní horkovzdušná fritéza, vhodná pro nenáročné uživatele. Už se nemusíte cítit provinile, když si chcete dopřát smažené dobroty.

Tyto spotřebiče jsou však hlučnější, protože uvnitř se dosahuje vysoká rychlost proudění. Téměř nová, zakoupená v dubnu 2021, (stále v záruce), použitá asi 5x, funguje výborně, ale syn upřednostňuje jen jídlo z klasické trouby, tak dávám pryč.

Proč většina friteza na kapku oleje selhává

Navíc, můžete friteza na kapku oleje za použití opravdu jen kapky oleje, což se jistě vyplatí a je to zdravější. Nejvhodnějšími oleji jsou řepkový a slunečnicový, jejichž bod zakouření je vyšší než 170 °C.Smažené pokrmy jsou nejen u nás oblíbenou složkou naší stravy.

Povrch samotné nádoby otřete vlhkým hadříkem, ale s lopatkou může být trochu problém. Slouží nejen jako horkovzdušná fritéza, ale také jako trouba či sušička potravin.

Máte rádi dobré smažené hranolky, nebo řízek, ale děsí vás spotřebované množství oleje, které je bohužel daní za tyto dobroty? Vyberete si zde modely například od značky Domo, Clatronic, Delonghi atd.

Nedis friteza
Fritéza princess 182070
Alza horkovzdušná friteza
Horkovzdusna friteza mall
Horkovzdusns friteza
Friteza tec star
Horkovzdušná fritéza delonghi
Dvojitá friteza