Friteza na koblihy

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak se nevzdávat friteza na koblihy a jít dál

friteza na koblihy hrnec potřebuje pevnou podložku, kde bude stát, a proto si před nákupem ujasněte, kde budete VAR1 používat, a změřte si vzdálenost k nejbližší zásuvce. Některé fritézy nabízí možnost smažení ve více koších najednou.

Když ale fritézu nebudete používat denně, je lepší před nákupem zvážit prostor, kam ji uložíte. Nabídky platí dle uvedených platností nebo do vyprodání zásob.

Přemýšlíte nad koupí teplovzdušného hrnce, nejste si však jisti, zda si je taková alternativa vhodná i pro vás? Velká univerzálnost a časovač dělají z Tefal Versalio ideálního pomocníka do kuchyně.

Jak učit friteza na koblihy lépe než kdokoli jiný

Díky horkovzdušnému systému friteza na koblihy budou vaše pokrmy obsahovat až o 80 % méně tuku než kdybyste používali běžný VAR1 hrnec s potřebou použití oleje. Pokud vaříte opravdu často a víte, že budete fritézu používat téměř denně, jistě se vyplatí investovat víc a sáhnout po dražších variantách.

Jedním z největších rozdílů mezi horkovzdušnými a klasickými modely je jejich celková velikost.Pokud oceníte pohodlí, budete chtít zvážit fritézu s jednoduchým dotykovým ovládáním a pohodlným vypínačem. Zaměřte se přitom na druh a množství smažených výrobků a na frekvenci jejich smažení.

Pokud máte malou linku a skříňky naplněné různými spotřebiči či nádobím, mohli byste při pořízení rozměrné fritézy narazit na problém. V návodu se pak dozvíte podrobnější informace například na přípravu masa, zeleniny či sladkých pokrmů.

7 dovedností, které by měl každý friteza na koblihy rozvíjet

friteza na koblihy zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez oleje – VAR1 proto není tolik cítit a je ideální i pro použití při dietách a zdravém způsobu života. Docílíte tak tím dokonalého propečení tak, jak si přesně žádáte.

Je to ideální pomocník do kuchyně, kterého lze použít pro zdravé vaření. V horkovzdušné fritéze není žádný olej, stačí jej přidat pouze lžíci.

Tvar fritézy zaručuje ideální cirkulaci vzduchu, proto v ní lze připravit až 1,2 kg surovin najednou.Horkovzdušné fritézy zvládnou připravit zdravě a rychle hranolky, rybu, krokety, řízky, zeleninu i koláč a další potraviny, a to i bez přidání oleje na smažení.Chcete začít připravovat jídlo rychle a bez starostí? Zpracovala jsem mleté hovězí maso, abych vyzkoušela, zda kuličky nebudou ve výsledku tuhé.

Friteza tefal de luxe
Horkovzdusna friteza albert
Friteza tefal 7v1
Horkovzdušná friteza delimano
Friteza s nadobou na olej
Friteza tefal ff230831
Friteza solac fm 6600
Horkovzdušná friteza delimano