Friteza na langose

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

friteza na langose A láska mají 4 společné věci

V našem testu friteza na langose hrnců jsme vybrali 9 nejlepších VAR1 za rok 2022, přičemž své zastoupení mezi nimi měli 4x Tefal, 3x Klarstein, 1x Delimano, 1x Sencor. Ve většině případů jsou v balení jednotlivých typů i praktické kuchařky, kterými se můžete ze začátku inspirovat.

To je vlastně jako byste používali fritézu jako pánev a to není její funkcí. Cenu horkovzdušných fritéz je srovnatelná s cenou, za kterou je možné koupit například multifunkční hrnce nebo jiné chytré elektrické hrnce.

Fritéza o objemu až 3,5 litru je vybavena vysokorychlostním konvekčním systémem, který se snadno obejde právě i bez olejové lázně. Mezi další funkce, které je třeba zvážit, patří snadno čistitelné materiály nebo fritézy, které přicházejí s knihou receptů.

Lekce o friteza na langose, na kterou nikdy nezapomenu

V tomto modelu je možné grilovat, péct a samozřejmě i friteza na langose. Kolem potravinkoluje horký vzduch, vlivem jehož působení dochází k přípravě jídla.

Vyhnete se tak nezdravému smažení v horkém oleji a pokrmy budou chutnat výborně. V prvé řadě vychvalme krásné designové zpracování, které se bude hezky vyjímat snad ve všech kuchyních a prostorách.

Velice pohodlnou záležitostí jsou přednastavené programy. Multifunkční hrnec • objem nádoby 3 l • příkon 900 W • vyjímatelná nádoba s…

Co můžete právě teď udělat s friteza na langose?

friteza na langose koš je vyjímatelný a VAR1 je vybavena bezpečnostní pojistkou. Vytvoříte zde vývary, guláše, chutné omáčky, dušenou zeleninu, chilli con carne, francouzské brambory i masové rolády.

Hodí se na dny, kdy si prostě potřebujete dát něco nezdravého, smaženého a nechcete využít služby známých fastfoodů. Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy.

Snadno použitelná fritéza bez oleje je zdravější řešení pro vaše každodenní XXL křupavé smažené pokrmy. Tyto fritézy dokážou smažit i grilovat za pomoci halogenového topného tělesa, které produkuje infračervneé světlo.

Friteza 9v1
Friteza s casovacem
Friteza alza
Horkovzdusna friteza eta
Horkovzdušná friteza princess
Teplovzdusna friteza
Domaci friteza
Delimano friteza navod