Friteza na lzici oleje

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Lekce o friteza na lzici oleje, na kterou nikdy nezapomenu

Multifunkční hrnec • objem 5 l • kapacita oleje při friteza na lzici oleje 2,9 l • příkon 1500 W •… Pro snadné a jednoduché čistění mají odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vanu.

Tefal FW Easy Fry & Steam disponuje 7 automatickými programy, 60minutovým časovačem a funkcí automatického vypnutí. Pokud se prokliknete do e-shopu, případně na Heurece nebo některém z obchodů rovnou nakoupíte, tak získáme malou provizi.

Většinou vám totiž bude stačit polévková lžíce na zvlhčení a o zbytek se postará horký vzduch. Díky této horkovzdušné fritéze připravíte smažená jídla o něco zdravěji a navíc nemusíte používat tolik oleje, takže i ušetříte.

Jak snadno zvládnout každou friteza na lzici oleje výzvu pomocí těchto tipů

Levné friteza na lzici oleje hrnce pořídíte za několik set korun, vybrat si ale můžete i dražší model až za několik tisíc korun. Tyto fritézy patří do skupiny statických, které vyžadují občasnou kontrolu a promíchání surovin, aby nedocházelo k jejich připalování.

Pro snadné a jednoduché čistění mají odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vanu. Můžete v nich smažit a péct ihned bez jakýchkoli překážek.

Vyspělejší přístroje jsou vybaveny termostatem. Díky kapacitě 3 litry, která postačí na 1 kilogram potravin, se ke stolu může posadit celá rodina – a příprava je rychlá.

5 zkratek k dosažení friteza na lzici oleje.

JATA JEFR1221, černá Vyzkoušejte zdravé friteza na lzici oleje s JATA JEFR1221, spotřebujete až o 80 % méně tuku, než s běžnou VAR1. Díky průhlednému věku můžete sledovat přípravu jídla.

Její výhodou je možnost mytí vnitřních částí v myčce. Košík vám zase usnadní protřepávání hranolků a v hlubokém pečicím plechu není problém upéci jídlo jako v troubě.

Jedná se o prostor mezi dnem a topným tělesem, ve kterém se udržuje nižší teplota, než která se používá ke smažení.Mínusem řady gastro fritéz je absence zabudovaného systému filtrace oleje. Zároveň množství ohřívaného vzduchu se tak výrazně nemění s rostoucí množstvím připravovaného jídla.

Friteza tefal actifry
Tefal horkovzdusna friteza
Progress friteza
Multifunkční horkovzdušná friteza
Philips friteza
Sage friteza
Recepty teplovzdusna friteza
Mall horkovzdusna friteza