Friteza na malo oleje

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Je friteza na malo oleje kopií jiné ochranné známky?

Oceňujeme také rychlost friteza na malo oleje a celkový dobrý poměr ceny a kvality a také velikost, která je vhodná i pro vícečlennou domácnost. Většinou vám totiž bude stačit polévková lžíce na zvlhčení a o zbytek se postará horký vzduch.

Díky tomu a příkonu 1400 W bude jídlo hotové o něco dříve. V klasických výhodných fritézách se na dně spotřebiče nachází ohřívací tyč, která zahřívá tuk nebo olej.

Mezi další funkce, které je třeba zvážit, patří snadno čistitelné materiály nebo fritézy, které přicházejí s knihou receptů. Fritéza o objemu až 3,5 litru je vybavena vysokorychlostním konvekčním systémem, který se snadno obejde právě i bez olejové lázně.

Jaká je cena friteza na malo oleje?

V naší tabulce najdete ty nejlepší horkovzdušné frítézy / friteza na malo oleje hrnce, které jsou skvěle hodnoceny od zákazníků pro rok 2022. U menších modelů se objemy pohybují okolo půl litru a u těch největších šplhají až ke čtyřem litrům.

Například můžete najít dobře vybavenou fritézu s nastavitelnou regulací teploty a časovačem se signálem připravenosti a automatickým vypnutím. Horkovzdušná fritéza Concept FR1200 představuje zdravý způsob smažení.

Proto není úplně jednoduché si vybrat tu nejlepší fritézu. Jejich největší výhoda je příprava právě těchto smažených pokrmů s minimem oleje.

Jak učit friteza na malo oleje lépe než kdokoli jiný

Zdravé friteza na malo oleje vytvoří až o 80 % méně tuku než běžné VAR1 hrnce, kd… Možná se budete divit, ale například i Lidl má hned několik šikovných fritéz.

Kapacita – Vycházejte z toho, kolik jídla najednou budete běžně ve fritéze připravovat.Více košů vám umožní najednou připravovat například maso i přílohu. Sortiment se pro vás snažíme neustále rozšiřovat.

Tyto barvy najdete i na mnoha dalších kuchyňských spotřebičích od Sencoru. Jistě přijdou vhod předem připravené, po kterých můžete jen sáhnout do ledničky.

Friteza mall
Friteza na langose
Heureka horkovzdušna friteza
Friteza na jeden litr oleje
Billa friteza
Friteza tec star
Friteza actifry fx1000
Friteza de longi