Friteza na olje

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Mýty a fakta o friteza na olje.

Všechny malé spotřebiče na friteza na olje v tomto srovnání mají dobré hodnocení od zákazníků. Horkovzdušná fritéza pro zdravější smažení díky cyklonovému ohřevu.

Pražení ořechů – v horkém vzduchu si můžete také upražit oříšky. K oblíbeným modelům patří například Klrastein VitAir Turbo.

DeLonghi nabízí několik modelů fritéz ve střední a vyšší cenové hladině, například model FH1394/2 pořídíte za ceny kolem Kč. Pokud máte na mysli fritézy, záleží na tom, co od ní očekáváte.

22 tipů, jak začít budovat friteza na olje, po kterém jste vždycky toužili

Statické friteza na olje hrnce fungují na principu proudění horkého vzduchu okolo potravin. Umožňuji snadnou přípravu perfektního jídla, která stojí jen zlomek času, a navíc vás bude bavit.

Pomocí této funkce si můžete vše dokonale přizpůsobit podle vašich potřeb. Při přípravě pokrmů se stále více hospodyněk soustředí na zdravé vaření.

Jednou z výhod je, že produkuje světlo a díky průhlednému víku lze sledovat, jak postupuje proces přípravy. Vzhledem k tomu jsou výsledné pokrmy z ní lehčí a zdravější.

Chcete zvýšit svůj friteza na olje? Nejprve si přečtěte tento článek

Zmražené produkty nerozmazujte – absorbují totiž během friteza na olje méně tuku… Důležitý je i způsob vypouštění oleje, který se provádí pomocí přídavné hadice, v případě profesionálních fritéz pomocí ventilu.

V horkovzdušné fritéze připravíte téměř vše zdravě, chutně a rychle. Alza nabízí horkovzdušné fritézy a hrnce od více než 20 značek, největší zastoupení zde mají značky Tefal a Klarstein, ceny se pohybují zhruba od Kč.

Velice dobrá hodnocení a umístění v top žebříčcích mají fritézy Delimano. Horkovzdušná fritéza se stala hitem v posledních deseti letech.

Friteza horkovzduch
Turbo friteza
Horkovzdusna friteza mall
Eta horkovzdusna friteza
Bezolejovy friteza
Friteza tefal de luxe
Switch on friteza
Horko vzdusna friteza