Friteza na paru

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Moje prezentace na téma friteza na paru, kterou jsem přednesl na akci X

Jejich úkolem jeohřívat vzduch na danou teplotu a rozhánět ho po celém vnitřním hrnci, aby došlo k rovnoměrnému friteza na paru. Od této firmy zakoupíte mnoho přístrojů v různých cenových hladinách a provedeních.

Fritéza SOGO SS funguje na bázi horkovzdušného systému, ke kterému není potřeba ani kapka oleje.Tento typ fritéz nevyužívá k přípravě olej, jako je tomu u klasických fritéz, ale horký vzduch. Doporučený denní příjem tuku je u dětí a také v případě redukční diety cca 50 g denně.

Majíobvykle nižší příkon, a tak příprava pokrmů v nich trvá dost dlouho. Možné je mytí v myčce a součástí je i kniha s recepty.

5 důvodů, proč je friteza na paru ztráta času

Proti klasickým friteza na paru nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Klasickou pánev stačí jen lehce potřít nebo jídlo připravit zcela bez oleje.Oproti halogenovým fritézám je ale rovnoměrnost smažení na nižší úrovni a doporučuje se během přípravy jídlo promíchat, aby bylo usmaženo všechno stejně.

V takovém případě si umíme představit, že Tefal ActiFry Family zapadne do domácnosti. Vložíte jídlo dovnitř, na dotykovém panelu vyberete z přednastavených programů, jako jsou například Maso, Drůbež, Ryba, Hranolky nebo Dezert a zapnete.

Zároveň množství ohřívaného vzduchu se tak výrazně nemění s rostoucí množstvím připravovaného jídla. Horkovzdušná fritéza je mnohem zdravější alternativou k běžné fritéze.

Zlepšete své friteza na paru pomocí těchto tipů

Většina horkovzdušných friteza na paru je výrazně menší, protože jejich obsah nemusí být při VAR1 namočen do velkého množství oleje. Pomocí horkého vzduchu připravíte jídlo snadno, zdravě a hlavně efektivně.

Součástí balení měla velkou knihu receptů, zde najdete pouze tenký sešit s pár dobrotami. Poohlédněte se po užitečných doplňcích– například po průhledném víku či dalšímu příslušenství v balení.

Jistě přijdou vhod předem připravené, po kterých můžete jen sáhnout do ledničky. Můžete si totiž pořídit fritézu či některý z moderních automatických hrnců!

Recepty friteza
Switch on friteza df-d0201
Recepty horkovzdušná friteza
Horkovzdušné fritézy sencor
Delimano pro friteza
Friteza tefal bez oleje
Friteza recepty
Delimano deluxe friteza