Friteza na plyn

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Úvod do friteza na plyn.

friteza na plyn nebo VAR1 hrnec (hovorově friťák) umožňuje nejen smažení, ale také horkovzdušnou přípravu jídla. Méně známá značka zabývající se spotřebiči pro domácnost ve svém portfoliu jen pár modelů fritéz, ale vybrat si můžete z různé úrovně parametrů i cen.

S ohledem na kvalitu a náročnost fritézy jsou k dispozici také volitelné přednastavené programy. Sečteno a podtrženo, pokud jste milovníkem smažených potravin a nemáte příliš velký zájem na aspektu zdraví, pak si kupte klasickou fritézu.

V druhém případě mě zajímalo zpracování čerstvého masa, a tak jsem zvolila kuličky z mletého hovězího masa. Horkovzdušné fritézy jsou poměrně novým typem fritéz.

friteza na plyn: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Abychom našemu tělu tolik neškodili, můžeme vyměnit smažení a friteza na plyn v oleji za přípravu horkým vzduchem. Fritéza má nastavitelný časovač do 60 minut, takže je vhodná pro jakékoli recepty.

S nejlepšími parametry v našem testu přichází horkovzdušná fritéza SOGO. Co je nespornou výhodou, to je možnost mytí fritézy v myčce na nádobí.

Česnek a cibulku nakrájejte nadrobno, zázvor nastrouhejte a vše smíchejte s ostatními surovinami. Jsou praktické na zvolení konkrétního druhu pokrmu, kdy jen stisknete příslušný program a vše ostatní za vás udělá už fritéza.

Nejlepší způsob, jak friteza na plyn

Na friteza na plyn je přehledný dotykový displej, na kterém lze nastavit teplotu a čas nebo vybrat některý z 8 VAR1 programů. Některé přístroje jsou navíc vybaveny spínačem, jímž lze počátek vaření také nastavit.

Ohřev oleje pomocí topných těles ze speciálně upravené nerezové oceli. Jejich parametry jsme pečlivě uspořádali do tabulky a připravili jsme také krátkou recenzi, která se věnuje přímo konkrétnímu výrobku.

Při průzkumu spotřebitelských recenzí na horkovzdušné fritézy různých značek se dá konstatovat, že pro většinu lidí byla taková změna pozitivní. Na první pohled vypadají oba typy fritéz docela podobně.

Friteza s vypoustenim oleje
Friteza na smažení bez tuku
Friteza df-a001
Suchá friteza
Friteza teplovzdušna
Bezolejová fritéza
Friteza malá
Mini friteza cena