Friteza na smažení bez tuku

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Největší tajemství friteza na smažení bez tuku

friteza na smažení bez tuku hrnec vymažte troškou oleje – horkovzdušné VAR1 potřebují k přípravě opravdu minimum tuku, mnohdy žádný. Horkovzdušná fritéza je skvělým pomocníkem do kuchyně, když hledáte zdravější variantu smažení bez použití litrů oleje.

Jsou praktické na zvolení konkrétního druhu pokrmu, kdy jen stisknete příslušný program a vše ostatní za vás udělá už fritéza. Výkon u horkovzdušných fritéz se většinou pohybuje mezi a watty.

Tento způsob neumožňuje rovnoměrné smažení potravin a je nutné je během přípravy občas promíchat.Dražší modely mají 2 oddělené varné zóny a umožňují vám tak připravovat zaráz celý oběd. V nabídce naleznete fritézy s výpustným kohoutem pro snazší výměnu oleje a v třífázovém provedení pro vyšší výkon.

Moje předpověď vývoje odvětví friteza na smažení bez tuku v příštích letech

V tomto modelu je možné grilovat, péct a samozřejmě i friteza na smažení bez tuku. Fritéza nemá displej, což může být pro někoho její nevýhodou.

Vybírat můžete z klasických elektrických fritéz až po digitální horkovzdušné fritézy, díky kterým připravíte pokrmy ve zdravější variantě. Všechny kroky nastavujete na digitálním displeji stisknutím tlačítek.

Postávání u plotny, zda se něco nepřipaluje, bude minulostí. Jak už jejich název napovídá, fritézy bez oleje fungují na principu horkého vzduchu.

Kdy se uskuteční friteza na smažení bez tuku?

friteza na smažení bez tuku hrnce si můžete vybrat podle barvy, velikosti, tvaru nebo například značky. Tyto parametry jsou důležité především pro ty z vás, kteří máte menší kuchyň.

Vejde se do každé kuchyně.Můžete si nastavit teplotu od 150° do 190° tak, aby byl pokrm připraven vždy tím nejlepším způsobem.Multifunkční fritéza umí nejen smažit, ale i péct, rozmrazovat, grilovat i zapékat. V návodu se pak dozvíte podrobnější informace například na přípravu masa, zeleniny či sladkých pokrmů.

Využijete je k přípravě smažených a obalovaných pokrmů. Zřejmě první pokrm, který nás napadne, když se řekne jídlo z „friťáku“.Pokud vám stačí mražené hranolky, sáhněte po těch, které jsou určené na přípravu v troubě.

Friteza delonghi cisteni
Friteza cena
Olejovy filtr friteza
Digitalni friteza
Friteza severin
Teplovzdusna friteza lidl
Kaufland friteza
Tefal friteza fx10a1