Friteza na vazduh

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 friteza na vazduh tipů, které byste měli znát

JATA JEFR1221, černá Vyzkoušejte zdravé friteza na vazduh s JATA JEFR1221, spotřebujete až o 80 % méně tuku, než s běžnou VAR1. Mohl by se z ní totiž snadno stát i nepohodlný lapač prachu nacpaný v koutě.

Umožňuje používat zmražené i předsmažené suroviny. Ty jsme vybrali analýzou uživatelských recenzí na portálu Heureka a největších českých e-shopech, které horkovzdušné fritézy prodávají.

Multifunkční hrnec s více programy, který v kuchyni nahrazuje ostatní vařiče. Většina z těchto fritéz už bude mít moderní displej, její části půjdou mýt v myčce nádobí a její objem postačí minimálně pro čtyřčlennou rodinu.Jakmile zvolený čas uplyne, přístroj se automaticky vypne.

Manželství a friteza na vazduh mají více společného, než si myslíte.

friteza na vazduh hrnec SOGO SS na horkovzdušné bázi bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Jak jsme si již prozradili výše, hrnce na hranolky bez tuku fungují na principu ohřevu pomocí horkého vzduchu.

Tefal Actifry Genius XL AH je horkovzdušná fritéza vhodná i pro početnou rodinu. Některé modely umožňují i pečení, grilování a další.

Konečně už nemám zamaštěný celý sporák jako od smažení na pánvi. Takto je spotřebič připraven pro další použití.

Jsou friteza na vazduh jako obvykle?

Olejové friteza na vazduh které jsou levnější, vyžadují však častý nákup kvalitního VAR1 oleje a v některých případech také nákup již zmíněných filtrů. K ohřevu jídla dochází prostřednictvím horkého vzduchu, který proudí uvnitř fritézy.

A nemusí se nutně jednat jen o hranolky – smažením jídlo získává specifickou chuť, která je zkrátka nezaměnitelná. Pro snadné a jednoduché čistění mají fritézy odnímatelný ovládací panel s topným tělesem a vyndavací vanu.

Velkou výhodou tohoto typu fritéz je, že vámstačí použít jen jednu lžíci oleje. DeLonghi můžete také znát díky výrobě skvělých kávovarů.

Friteza fry
Delimano friteza recepty
Friteza mini
Recepty horkovzdusna friteza
Horkovzdusna friteza mall
Friteza tefal fz750030
Friteza philco
Horkovzdusna friteza philips airfryer