Friteza na vrući zrak

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit friteza na vrući zrak.

Většina horkovzdušných friteza na vrući zrak je výrazně menší, protože jejich obsah nemusí být při VAR1 namočen do velkého množství oleje. Právě pro její velký objem si fritézu oblíbilo mnoho zákazníků.

TESLA AirCook na první pohled zaujme elegantním designem, a to jak tvarově, tak i nerezovým tělem.Tato fritéza disponuje velkým vyjímatelným košem s objemem 6 litrů, takže stejně jako dva předchozí modely patří k těm větším. Různé technické vychytávky jako časovač nebo filtr oleje či pachů.

Základní výbava horkovzdušné fritézy FR1200 zahrnuje vše, co k běžnému vaření budete potřebovat, takže vám odpadá nutnost dokupování potřebného příslušenství. Při smažení obalovaného kuřete je tato funkce přímo povinná.

Moje prezentace na téma friteza na vrući zrak, kterou jsem přednesl na akci X

V neposlední řadě jevýhodou tohoto typu friteza na vrući zrak hrnce jeho údržba – spirálu lze vyjmout a nádobu pak umýt i v myčce. Všechny modely jsou vybaveny pracovním a pojistným termostatem a bezpečnostním mikrospínačem.Hranolky, smažená kuřecí jídla, smažené mořské plody a jiné křupavé delikatesy chutněji a zdravěji?

Teplotu si tak můžete nastavit sami, nejčastěji v rozmezí 80 až 200 °C. Zaměřte se přitom na druh a množství smažených výrobků a na frekvenci jejich smažení.

Takže ať už toužíte po cibulových prstencích, francouzských toastech nebo sýrových nakládaných bramborách, tento kuchyňský nástroj můžete využít skutečně univerzálně. Závisí to výlučně na tom, jak často spotřebič používáte, resp.

Je friteza na vrući zrak kopií jiné ochranné známky?

Díky horkovzdušnému systému friteza na vrući zrak budou vaše pokrmy obsahovat až o 80 % méně tuku než kdybyste používali běžný VAR1 hrnec s potřebou použití oleje. O konci programu vás upozorní zvuková signalizace.

4 porce váží přibližně 1,4 kg, ale vždy se hodí mít nějakou rezervu pro případ, že budete připravovat více porcí třeba na rodinnou oslavu.Při výběru mějte také na paměti, že čím častěji smažíte, tím častěji musíte také měnit olej. Otevřená fritéza rovněž představuje profesionální zařízení a výborně se osvědčí v restauracích, ve kterých je potřeba zajistit vysokou efektivitu.

Pokud jde o zdraví, horkovzdušná fritéza vyhrává tuto kategorii. Vychutnejte si své oblíbené smažené jídlo v pohodlí domova se Sencor fritézou SFR 6200SS. Se mnou zkrátka víte, co jíte.

Horkovzdušná friteza fritéza testy
Friteza lidl recenze
Friteza heureka
Pixwords friteza
Dvojitá friteza
Jak funguje horkovzdusna friteza
Friteza na 1l
Friteza fx10a1