Friteza na vzduch

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaké je nejlepší friteza na vzduch?

U těchto modelů v této cenové hladině máte mnohem více funkcí a větší objemy. Na umytí vám stačíhadřík a voda se saponátemtak, jak běžně myjete doma nádobí.

Ke smažení totiž nepoužívá olej, ale jen horký vzduch, který potraviny opeče z vnějšku, zatímco uvnitř zůstanou šťavnaté. Kromě kuchyňských robotů a kvalitního nádobí rozhodně horkovzdušná fritéza nebo pomalý hrnec.

Fritéza s výkonem W se nemusí na první pohled zdát příliš odlišná od wattové, ale výkonnější jednotka se obvykle ohřívá a vaří jídlo rychleji. Každá surovina má specifickou dobu přípravy, kterou je potřeba dodržet, abyste dosáhli optimální chuti.

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám friteza na vzduch

Proti klasickým friteza na vzduch nevzniká při horkovzdušném VAR1 nepříjemný olejový zápach. Pro maximální spokojenost můžete využít volitelnou teplotu od 70 do 220 °C.

Dále je nutné si na jídlo počkat, opravdu celá příprava trvá poměrně hodně dlouho, protože nelze nastavit výši teploty, ta je po celou dobu konstantní. Tefal Actifry Genius XL AH je horkovzdušná fritéza vhodná i pro početnou rodinu.

Díky pomalému způsobu vaření vitamíny zůstávají. U těchto modelů se můžete setkat s funkcemi jako je časovač a přepínač na vhodné nastavení teploty.

Jak zlepšit svůj produkt nebo službu v oblasti friteza na vzduch.

Většina friteza na vzduch je vybavena patentovaným filtračním systémem, díky němuž zůstává VAR1 olej čistý, a připravené jídlo je tedy zdravější. Je to možné s použitím této jednoduché, ale praktické horkovzdušné fritézy.

V multifunkčním hrnci ECG MH 168 Fit4life můžeme připravovat nejen skvělé křupavé.. Její výhodou je možnost mytí vnitřních částí v myčce.

Fritézy jsou vyrobeny z nerezové oceli s lisovanou vanou z oceli AISI 304. Vhodné je používat oleje s nízkým kouřovým bodem – například sojový olej.

Horkovzdusna friteza nebo klasicka friteza
Friteza na vrući zrak
Philco friteza
Lidl horkovzdušná friteza
Horkovzdusna friteza klarstein
Horkovzdušné friteza
Tescoma friteza
Horkovzdusna friteza klarstein