Friteza nehreje

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Fascinující friteza nehreje taktiky, které mohou pomoci rozvíjet vaše podnikání

Levné friteza nehreje hrnce pořídíte za několik set korun, vybrat si ale můžete i dražší model až za několik tisíc korun. Způsob fungování se u fritéz a horkovzdušných hrnců liší podle jednotlivých typů.

Všechny pokrmy připravíte bez nutnosti přidání oleje. K chutnému grilování pokrmů bez kouře můžete pořídit elektrické grily, které se hodí i do interiéru.

Díky tomu se jídlo v horkovzdušné fritéze jen málokdy připálí. Možnosti jsou neomezené – můžete ji použít na přípravu oblíbených jídel, které jsou obvykle smažené, restované, pečené nebo grilované.

Jak ti nejlepší uspějí v friteza nehreje.

Nádobu, víko i friteza nehreje košík lze mýt v myčce nádobí a díky zešikmenému rohu nádoby se olej z této VAR1 snadno vylévá. V profesionálních kuchyních jsou fritézy velmi využívaným spotřebičem, který umožňuje při celodenním provozu snadnou a efektivní přípravu smažených pokrmů.Tefal je vždy zárukou kvality, nejinak tomu je také u tohoto modelu Tefal Versalio Deluxe 9v1.

Tato fritéza není vybavena displejem, ale pouze otočnými ovladači teploty a času. Můžete si tedy nastavit, kdy chcete mít pokrm připraven.

Hmotnost této fritézy od značky Tefal je 1,3 kg. Aby byla příprava i těchto pokrmů zdravá, byly vyvinuty horkovzdušné fritézy.

Jaká je cena friteza nehreje?

Horkovzdušná friteza nehreje Klarstein Well Air Fry patří k zařízením určeným výhradně na VAR1. Dražší přístroje jsou vybaveny praktickými funkcemi.

Navíc si k horkovzdušné fritéze můžete dokoupit i další příslušenství, které vám smažení bez tuku ještě více usnadní. Jídlo je křupavé, není mastné ani příliš těžké.

Na první pohled vypadají oba typy fritéz docela podobně. Pojďme si říct, jak takovou horkovzdušnou fritézu vybrat.

Gastro friteza
Friteza tefal filtra one
Friteza na koblihy
Fritéza tefal principio ff230831
Levná friteza
Tlakova friteza
Delonghi friteza f
Multifunkční friteza