Friteza od tefalu

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak se nevzdávat friteza od tefalu a jít dál

Klasická friteza od tefalu je určena na VAR1 (smažení). Sice se na našem trhu objevili již cca před 5 lety, ale z pohledu domácích spotřebičů je to docela krátká doba.

Součástí je také funkce filtrace oleje, která přispívá k ekonomičnosti provozu. Na druhé straně zase můžete počítat s možností nastavení teploty oleje i s kontrolkou signalizující rozpálení oleje.

Maximálně se vám přihodí, že potraviny nedopečete tak, jak požadujete, což obnáší pouze to, že na pokrm ještě pár minut počkáte. Objemnější fritézy se přitom hodí spíše pro početnější rodinu.

Nedělejte další chyby s friteza od tefalu.

Většina lidí uznává výhody horkovzdušného friteza od tefalu. Kromě typu fritézy je důležitý i její výkon a samozřejmě také velikost.

Pokud chcete zařízení čistě pro smažení a chcete křupavé hluboko smažený finiš, určitě si kupte klasickou fritézu. Vybírejte podle objemu připravovaných potravin a také dalších programů.

Všechny produkty působí hezkým a čistým designem. Využívám technologii cirkulace horkého vzduchu a veškerá jídla připravím rovnoměrně.

Jaké kroky musíte podniknout, abyste zlepšili své friteza od tefalu

friteza od tefalu a náhradní VAR1 koše od 3 do 50 litrů. Základní fritézy od Delimana se pohybují kolem 1700 Kč.

Fritéza nemá displej, což může být pro někoho její nevýhodou. Důležitý je i způsob vypouštění oleje, který se provádí pomocí přídavné hadice, v případě profesionálních fritéz pomocí ventilu.

Fritéza obsahuje ventilátor, který zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Její objem je totiž 5,5 litru, najednou v ní můžete připravovat až 1,5 kg potravin.

Heureka fritezy
Friteza monzana
Teplovzdusna friteza lidl
Horkovzdušná friteza heureka
Teplovzdušný friteza
Moulinex friteza
Friteza delimano forum
Friteza tefal ff162131