Friteza okey

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

10 friteza okey tipů, které byste měli znát

JATA JEFR1221, černá Vyzkoušejte zdravé friteza okey s JATA JEFR1221, spotřebujete až o 80 % méně tuku, než s běžnou VAR1. Pro nákup doporučujemeHeureku, kde si kromě základních parametrů můžete prostudovat i uživatelské recenze a porovnat ceny v jednotlivých obchodech.

Vyšší váhu mají opět ty objemnější horkovzdušné hrnce. Čistá a dobře udržovaná fritéza s sebou rozhodně nese mnoho výhod.

Praktické je například mít vždy více typů košíků, některé fritézy vás obslouží tak, že je můžete použít najednou av jednom připravíte hlavní jídlo av druhém přílohu. Horkovzdušné fritézy navíc zvládnou připravit „smažené“ potraviny bez kapky oleje, tedy mnohem zdravěji.

Kdy se uskuteční friteza okey?

Na rozdíl od klasického friteza okey hrnce se horkovzdušná VAR1 snadno čistí. V tom případě můžete zvážit pořízení fritézy bez oleje.Z průzkumů totiž vyplývá, že optimální teplota zabraňuje nadměrnému nasáknutí tuku do jídla.Pochvalovat si budete jeho multifunkčnost, snadné ovládání a možnost jednotlivé části umývat v myčce.Někomu se totiž lépe manipuluje s odklápěcím víkem, které neušpiní kuchyňskou linku, a nespálíte si o něj ruce.

Počet programů a funkcí pro vás může být dalším vodítkem, stejně jako kapacita fritézy. S výběrem horkovzdušné fritézy Philips zkrátka nemůžete udělat chybu.

Od toho se odvíjí množství potravin, které lze v rámci jednoho cyklu přípravy, do něj vložit. Bezpečnostní pojistka, která kontroluje vnitřní teplotu fritézy a oleje.

Jak se zlepšit v friteza okey za 60 minut

V naší tabulce najdete ty nejlepší horkovzdušné frítézy / friteza okey hrnce, které jsou skvěle hodnoceny od zákazníků pro rok 2022. Takže pozor, přejídání zůstane přejídáním, ať je pokrm připraven jakýmkoliv způsobem.

Vyspělejší přístroje jsou vybaveny termostatem. Co se týče horkovzdušných fritéz, nabízí vám dvě verze – klasickou a deluxe.

Kromě smažení umí různé typy fritéz i jiné způsoby přípravy jídla. Fritéza je ideálním pomocníkem pro zdravé smažení s minimálním množstvím oleje.Sada obsahuje multifunkční formu na pečení, grilovací mřížku a plech na pizzu, pro horkovzdušné fritézy o objemu 3,5 – 2 l.

Friteza vivax
Friteza tefal uno ff2031
Vodni friteza
Tefal uno friteza
Friteza fx0a1
Horkovzdusna friteza recepty
Recepty delimano friteza
Tefal horkovzdusna friteza