Friteza olejova

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak ti nejlepší uspějí v friteza olejova.

Plynová friteza olejova podle odborníků VAR1 o něco lépe než elektrická. Teplota ohřevu je okolo 200 stupňů, ale k dispozici jsou různé způsoby použití, nastavení a doby přípravy.

Na druhou stranu jde o nejzdravější způsob smažení. Horkovzdušná fritéza • příkon 1800 W • objem koše 6 l • 8 přednastavených programů •…

Ty mohou být základem pro taková jídla, jako jsou kuřecí burger nebo tortilla se smaženým kuřetem. Nejlepší modely této cenové kategorie mají i časovač.

Taktika vítězství friteza olejova

Na LED displeji si snadno navolíte jeden z9 friteza olejova programů. Jeho hodnota totiž uvádí, jak moc je spotřebič výkonný a rychlý.

Možná vás překvapí, že se uvnitř krabice ukrývá jen elektrický kabel, samotná nádoba, knížka s návodem i recepty. Ten je však mírně nakloněn a do oleje ponořen pouze z části.

Multifunkční digitální horkovzdušná fritéza s osmi automatickými programy s technologií Heat2Flow, včetně moderního dotykového ovládacího panelu. U klasických fritéz opravdu spotřebujete velké množství oleje.Je nutné si však dát pozor na aromatické potraviny jako jsou ryby.

Jak vytvořit friteza olejova krok za krokem

Dynamické friteza olejova mají vnitřní nádobu doplněnou o lopatku nebo rameno, které s pokrmy při VAR1 otáčí. Je vybavená bezpečnostním termostatem, který chrání před přehřátím.

Odpadlé částečky potravin padají na dno, do vody, usazují se tam. Smažila jsem téměř 40 minut / při teplotě 200 °C.

Ten připraví vaše oblíbené smažené pochoutky s minimem tuku, čímž se výrazně sníží i jejich kalorická hodnota. Nastavitelná teplota zabezpečí, že bude jídlo vždy perfektně usmažené a nepřipálí se.

Topne teleso friteza
Horkovzdušná friteza philips albert
Horkovzdušná frítéza tescoma
Friteza 6l
Fritezy heureka
Friteza deliman
Fritéza rohnson
Friteza recenze