Friteza orion

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Můj cíl týkající se friteza orion a jak ho dosáhnu

Multifunkční friteza orion • 7 režimů – VAR1 smažení, vaření na mírném ohni, restování, klasické vaření, vaření těstovin, udržování teploty • kapacita… Fritéza elektrická FE 07 E má objem vany 8 l a je určena pro použití na podestavbě.

V nejnižší cenové kategorii najdete především statické fritézy s objemem kolem 3 litrů. Tefal Actifry Genius XL AH je horkovzdušná fritéza vhodná i pro početnou rodinu.

Pokud obvykle vaříte pro dvě osoby, bude vám stačit menší kapacita, než když budete chystat oběd pro šestičlennou domácnost. Není možné fritézy dokonale rozebrat a není úplně snadné takové fritézy vyčistit.

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám friteza orion

Pokud chcete vidět průběh friteza orion a zkontrolovat stav pokrmu, vyberte si VAR1 hrnce s průhledným víky. Doporučí vám vhodné řešení přímo pro vaši provoznu, v němž zohlední konkrétní potřeby vaší restaurace či obchodu.

Navíc je její výhodou také to, že kousky jídla či spadaného strouhanky se nepřepalují, ale vyplouvají na povrch.Teplotu i délku přípravy jídla si můžete nastavit, no a fritéza je vybavena programy pro přípravu grilovaného kuřete, koláčů, pizzy či steaků. I tento spotřebič do skupiny chytrých elektrických hrnců patří.

Vyšší váhu mají opět ty objemnější horkovzdušné hrnce. Rychlé a zdravé vaření je moderní způsob, který můžete vyzkoušet přímo u vás doma.

Jsou friteza orion tyto produkty?

Dynamické friteza orion mají vnitřní nádobu doplněnou o lopatku nebo rameno, které s pokrmy při VAR1 otáčí. I když je u horkovzdušných fritéz pach minimální, může se přeci jen objevit.

K přípravě pokrmů slouží 2 ovládací knoflíky, jimiž nastavíte potřebnou teplotu a čas zpracování. V polovině smažení koš otevřete a hranolky promíchejte.

Nemusíte nastavovat čas, teplotu ani nic dalšího. Samozřejmostí je časovač, který automaticky vypne přístroj po nastaveném čase, nejpozději po jedné hodině.

Clatronic friteza
Fritezy gastro
Friteza 5l
Friteza delimano recenze
Fritéza mini
Friteza na langose
Jorkovzdusna friteza
Delomano friteza