Friteza penny

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

KEYWORD1] trendy, které se objevují v posledních měsících.

Kromě friteza penny je to třeba smažení, dušení, pečení, vaříní nebo i rozmrazování. Toto tvrzení je téměř nezpochybnitelnou pravdou.

Horkovzdušná fritéza se stala hitem v posledních deseti letech. Pokud nemáte v úmyslu připravovat jen občas nějakou smaženou přílohu, hledejte fritézu s dostatečnou kapacitou, která pojme jakékoliv jídlo, které připravujete.

Horkovzdušné fritézy Philips se svojí přijatelnou cenou a hezkým designem rozhodně neudělají ostudu u vás v kuchyni. Ač si někteří myslí, že je smažení v nich velice nezdravé, pravdou je, že i v klasických fritézách se spotřebuje méně oleje než například při smažení na pánvi.

Jak učit friteza penny lépe než kdokoli jiný

Horkovzdušná friteza penny příkon 1800W, objem 5,5l (pro přípravu 1,5 kg jídla), VAR1 bez oleje, nahřátí do 3 min., časovač na 30 min., nastavitelný… Tlaková fritéza je určena zejména pro takové restaurace, které podávají především smažené kuře obalené ve strouhance (včetně kousků s kostí).

Patří mezi ně například průhledné víko, které umožňuje sledovat aktuální stav přípravy vašich pokrmů. Výhodou je široká nabídka 11 přednastavených programů od přípravy hranolků po muffiny.

Clatronic je na našem trhu již známou značkou po několik let, která si získala na oblibě u českých zákazníků. Materiálem pláště je téměř vždy plast, jen ojediněle se objeví i modely z nerezové oceli.

Proč nikdy neuvidíte friteza penny skutečně fungovat

friteza penny hrnec je vhodné čistit zvenku i zevnitř. Možnosti jsou neomezené – můžete ji použít na přípravu oblíbených jídel, které jsou obvykle smažené, restované, pečené nebo grilované.

S pomocí horkého vzduchu připravíte i ryby, kuřecí maso, kuře, řízky, muffiny a mnoho dalšího. Navíc dětem dají tolik milované hranolky ve zdravější podobě.

Přečtěte si o všech výhodách i nevýhodách, které s sebou přináší teplovzdušné vaření.Obsah oleje 9 až 11,5 litrů, na 400 V, příkon 5 kW, rozměry…K fritéze doporučujeme dokoupit malé příslušenství – pizza pánev + rošt. Právě to vám usnadní kontrolky, které vám dají vědět, že je fritéza nahřátá na požadovanou teplotu a vy můžete začít chystat oběd či večeři.

Delimano teplovzdusna friteza
Friteza delonghi roto
Bezolejova friteza
Horkovzdusna friteza hranolky
Friteza multi
Horkovzdušná frítéza 5l
Horkovzdusna friteza philips albert
Nahradni dily friteza tefal