Friteza plynova

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 jednoduché tipy od friteza plynova, jak získat náskok před konkurencí

Líbí se jim, že jde o multifunkční stroje, které kromě friteza plynova umožňují i ​​grilovat či péct. Přesto mají pokrmy onu specifickou a žádanou chuť.

Fritéza nemá displej, což může být pro někoho její nevýhodou. Už se nemusíte cítit provinile, když si chcete dopřát smažené dobroty.

Elektrická horkovzdušná fritéza Clatronic FR 3698 funguje na principu speciálního systému cirkulace zahřátého vzduchu.Smažené pochoutky tedy připravíte zdravěji, pouze za pomoci horkého vzduchu. Důležité pro nás bylo také dodatečné vybavení a široká možnost využití.

Taktika vítězství friteza plynova

Zmražené produkty nerozmazujte – absorbují totiž během friteza plynova méně tuku… Brambory by měly být co nejpevnější, aby dobře držely tvar.

Nesmaží se totiž v oleji, ale spíše se pečou jako v troubě. Ať už jde o vaření, pečení, grilování nebo smažení, teplovzdušné trouby jsou mimořádně všestranné a nabízejí v kuchyni mnoho možností.

Model má dostatečnou bezpečnostní výbavu – světelnou signalizaci poukazující na zapnutý přístroj, indikátor dostatečné teploty i systém automatického vypnutí. Nemusíte jej použít vůbec, ale pro lepší výsledky doporučujeme např.Objem fritézy pojme potraviny až o objemu 1,5 kg.

5 věcí o friteza plynova, které budeme za 10 let dělat jinak

První friteza plynova s tepelně izolovaným plášťem a olejovým filtrem pro snadné odstranění nečistot jedním pohybem, VAR1 olej… Fritéza má nastavitelný časovač do 60 minut, takže je vhodná pro jakékoli recepty.

Nevýhodou pro někoho mohou být velké rozměry a vysoká hmotnost, která ztěžuje manipulaci.Fritéza pracuje s teplotou vzduchu od 60 do 200 stupňů. Najdete u nás rýžovary, pračky, pračky se sušičkou, lednice, sušičky, myčky nádobí, vysavače, robotické vysavače,tablety a další.

Významně vylepšená fritéza, která změní způsob, jaký … Aby byla příprava i těchto pokrmů zdravá, byly vyvinuty horkovzdušné fritézy.

Friteza olejova
Friteza sogo
Eta horkovzdusna friteza
Friteza philips
Silvercrest horkovzdusna friteza
Horkovzdušná friteza domo
Tefal friteza uno
Fritéza horkovzdušná tesla aircook q60 xl černá