Friteza profi

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak začít podnikat s friteza profi Tajemství, o kterých jste nikdy nevěděli.

K přípravě friteza profi pokrmů postačí opravdu minimální množství tuku, přebytečný tuk pak odkapává do speciální misky. Hmotnost horkovzdušné fritézy Sencor SFR 5320 WH je 5,1 kg.

Jedná se o prostor mezi dnem a topným tělesem, ve kterém se udržuje nižší teplota, než která se používá ke smažení.Mínusem řady gastro fritéz je absence zabudovaného systému filtrace oleje. I v tomto případě se jedná spíše o modely z vyšších řad.

Horkovzdušné fritézy mají vyšší pořizovací cenu.Horkovzdušná fritéza může pracovat téměř bez oleje, výrobci ručí za to, že je oleje až o 90%. Testujeme a porovnáváme vše, co patří do domu, bytu, zahrady, či dílny.

Naučte se dělat friteza profi jako profesionál

Nebo dokonce můžete friteza profi i bez oleje a tuků, protože i tak bude jídlo skvělé a křupavé. Tento kuchyňský spotřebič je vhodný pro 1 kilogram potravin.

Rozmyslete si, zda stojíte o další programy – častý je program pro pečení pizzy, grilování na roštu nebo přípravu zeleniny. Předností moderních fritéz je jednoduché ovládání a zbytek už za vás spotřebič udělá sám.

• Dvě oddělené varné zóny pro souběžnou přípravu kompletního jídla • Fritéza s důrazem na… Jak už jejich název napovídá, fritézy bez oleje fungují na principu horkého vzduchu.

Zajímavá fakta, která jste určitě nikdy nevěděli o friteza profi.

Ty mají víko, čímž se zabrání bolestivým stříkancům oleje a friteza profi je tak bezpečnější. Je jedním ze služebně nejstarších členů naší redakce.

Horkovzdušná fritéza v kompaktním provedení zBPA free materiálu. Objem fritézy je nadstandardní, činí devět litrů a podle doporučení výrobce pojme 5 kg potravy.

Veškerou manipulaci a očistu přístroje musíme provádět až poté co přístroj vystydnul, aby nedošlo k poškození přístroje a ohrožení vašeho zdraví. Je to ideální pomocník do kuchyně, kterého lze použít pro zdravé vaření.

Zelmer friteza
Friteza tefal ff162131
Eta formio 2172 90000
Profi friteza
Horkovzdusna friteza cervena
Fritéza princess 182070
Horkovzdusna friteza cervena
Horkovzdušná friteza červená