Friteza s filtraci

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

friteza s filtraci funguje pouze za těchto podmínek

Také, pokud jste v domácnosti maximálně dva, poradíte si i s friteza s filtraci košem do 1 kg. Od firmy Tefal si zakoupíte velice dostupné horkovzdušné fritézy, díky kterým pohodlně připravíte jídlo.

Papírový filtr zase vyžaduje po určitém času výměnu. Moderní dotykový ovládací panel 8 automatických programů s technologií Heat2Flow velký vyjímatelný koš s objemem 6 litrů 60 minutový časovač s automatickým…

První byly výborné, druhé za stejnou dobu vysušené a bledé. Navíc tato horkovzdušná fritéza vyžaduje mnohem méně tuku než běžná fritéza využívající olej.

3 způsoby, jak znovuobjevit friteza s filtraci, aniž byste vypadali jako amatéři

Příkon W vám umožní friteza s filtraci v teplotním rozmezí od 65 do 200 °C. Ty jsme vybrali analýzou uživatelských recenzí na portálu Heureka a největších českých e-shopech, které horkovzdušné fritézy prodávají.

Možná se budete divit, ale například i Lidl má hned několik šikovných fritéz. Pokud je kuře na jedné straně stále vlhké, vařte o 1 až 2 minuty.

S výběrem horkovzdušné fritézy Philips zkrátka nemůžete udělat chybu. A pomocí olejového filtru snadno zbavíte olej kousků strouhanky a jiných zbytků.

Jak snadno zvládnout každou friteza s filtraci výzvu pomocí těchto tipů

friteza s filtraci bez oleje (nebo také VAR1 hrnec bez oleje) Sencor SFR 3220 WH je skvělá volba za příjemné peníze. Navíc si k horkovzdušné fritéze můžete dokoupit i další příslušenství, které vám smažení bez tuku ještě více usnadní.

K dispozici je 8 šikovných přednastavitelných programů, například na přípravu slaniny, hranolků, kuřecího masa, ale i muffinů, humra, steaků či zeleniny a ryb.Samozřejmostí je možnost nastavení teploty, a to v rozmezí od 80 do 200 stupňů. Jsou praktické na zvolení konkrétního druhu pokrmu, kdy jen stisknete příslušný program a vše ostatní za vás udělá už fritéza.

Typ použití – Zamyslete se nad tím, co všechno budete ve fritéze připravovat. Ceny v této hladině se pohybují do cca Kč s DPH.

Horkovzdusna friteza test
Horkovzdušná frítéza tescoma
Horkovzdušna friteza
Horkovzdušná friteza heureka
Top shop friteza
Friteza recepty
Tefal friteza cena
Dekimano friteza