Friteza s filtrem

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Fascinující friteza s filtrem taktiky, které mohou pomoci rozvíjet vaše podnikání

Praktický je také nepřilnavý povrch nádoby na friteza s filtrem. Po uplynutí nastavené doby s přístroj sám vypne.

Pokud jen jednou týdně smažíte hranolky, měli byste olej vyměnit po osmi až deseti použitích. Jsem Sencor horkovzdušná fritéza SFR 5321BK. Vyhotovím super smažená i nesmažená jídla, aniž byste museli přidat kapku tuku.

Nezapomeňte vanu pořádně vypláchnout, aby zbytky prostředku neměli vliv na chuť.Tato úspora je způsobena tím, že není nutné ohřívat stěny vnitřního hrnce, ale ohřívá se pouze olej, který se rychleji ohřívá. Velkou výhodou je její kompaktní rozměr, díky kterému se vejde nejen do každé domácnosti, ale třeba i na chatu či chalupu.

Tajemství zvládnutí friteza s filtrem za pouhé 3 dny

friteza s filtrem bez oleje (nebo také VAR1 hrnec bez oleje) Sencor SFR 3220 WH je skvělá volba za příjemné peníze. Stále chladný vnějšek – Zabezpečuje nízkou teplotu zevní části fritézy.

Nemusíte mít obavy, že i když použijete jen několik kapek oleje, že pokrmy připálí. Navíc je její výhodou také to, že kousky jídla či spadaného strouhanky se nepřepalují, ale vyplouvají na povrch.Teplotu i délku přípravy jídla si můžete nastavit, no a fritéza je vybavena programy pro přípravu grilovaného kuřete, koláčů, pizzy či steaků.

Filtry tuků a pachů zpříjemňují používání fritézy. Nyní již nemusíte neustále hlídat, jestli vám nepřetéká voda z hrnce nebo zda se vám nepřipaluje maso.

Tajemství úspěchu friteza s filtrem

Oceňujeme také rychlost friteza s filtrem a celkový dobrý poměr ceny a kvality a také velikost, která je vhodná i pro vícečlennou domácnost. Svým vzhledem a funkcípřipomíná klasickou fritézu,v níž se smaží jídla přímo v oleji.

Velice dobrá hodnocení a umístění v top žebříčcích mají fritézy Delimano. Ačkoli smažení není zrovna nejzdravějším způsobem přípravy jídla, některé pokrmy chutnají vysmažené prostě nejlepší.

I tento spotřebič do skupiny chytrých elektrických hrnců patří. Od značky Philips zakoupíte několik modelů horkovzdušných fritéz.

Jorkovzdusna friteza
Friteza fry
Lidl friteza letak
Horkovzdusná friteza
Kik horkovzdusna friteza
Lidl horkovzdusna friteza
Teplovzdusna friteza
Friteza switchon