Friteza s nadobou na olej

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co můžete právě teď udělat s friteza s nadobou na olej?

Abyste měli jídlo z friteza s nadobou na olej či VAR1 hrnce s horkým vzduchem dokonalé, je dobré znát základní tipy a triky pro ideální přípravu. Některé modely jsou vybaveny přednastavenými programy, které usnadňují volbu teploty, času a typu přípravy pro jednotlivé pokrmy.

Časovač – umožňuje nastavení času pro jednotlivé pokrmy. Od doby prvních modelů však prošly velkou změnou.

Pro běžnou čtyřčlennou rodinu postačí klasická fritéza s objem 2,5 litru nebo její horkovzdušný ekvivalent. No a pokud to se smaženým nepřeháníte, je vše v pořádku.

Kdy vstoupí v platnost zákon friteza s nadobou na olej?

Také, pokud jste v domácnosti maximálně dva, poradíte si i s friteza s nadobou na olej košem do 1 kg. Díky našemu návodu se dozvíte, jak vybrat horkovzdušnou fritézu a mnoho dalších potřebných informací.

Zde najdete náš výběr nejlepších horkovzdušných fritéz. Jídlo můžete připravovat prakticky bez oleje a díky tomu nepotřebujete řešit objem kapacity pro olej.

Díky vícevrstvému odizolování by fritéze neměla být při spuštění na dotek horká, izolování zabraňuje popálení. Jedná se o statickou variantu, jejíž příkon je 1800 W.

Důkaz, že friteza s nadobou na olej skutečně funguje

Během friteza s nadobou na olej dbejte na to, že vkládáte potraviny do rozpáleného oleje. Velké rozdíly jsou však i mezi modely fritéz – z některých skutečně chutná jídlo spíš jako pečené.

Jsou to halogenové fritézy, statické fritézy a dynamické fritézy. Přednastavené programy vám mohou výrazně ušetřit práci.

Horkovzdušná fritéza Concept FR1200 představuje zdravý způsob smažení. Tato firma má v nabídce především vybavení do kuchyně včetně spotřebičů i kuchyňského nádobí.

Horkovzdusna friteza globus
Friteza do myčky
Friteza bravo basic
Elta horkovzdusna friteza
Nejlepší horkovzdušná fritéza
Horkovzdušná friteza sencor
Delimano friteza deluxe
Borkovzdusna friteza