Friteza severin

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

friteza severin: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Při přípravě jídla ve friteza severin hrnci je olej uzavřen uvnitř, takže nehrozí, že by vyprskl. To vám umožní dokonale nastavit přesnou teplotu pro různé druhy pokrmů.

Fritézy jsou velkých rozměrů a příkonů, mají velké množství funkcí a automatických programů. Připravovat v nich můžete maso, ryby, zeleninu, ale i pokrmy z těsta (třeba oblíbené koblihy).

V jejich těle je ukryta topná spirála, která se nahřívá na vysokou teplotu, a ventilátor, který teplo distribuuje k připravovanému jídlu. Pokud chcete zařízení, které umí více než jen smažit jídlo, volte horkovzdušnou fritézu.

Chcete zvýšit svůj friteza severin? Nejprve si přečtěte tento článek

Příkon W vám umožní friteza severin v teplotním rozmezí od 65 do 200 °C. Díly s možností umývání v myčce zajišťují snadné čištění přístroje – a časovač vás bude informovat o stavu vašich hranolků, svačinek, masa nebo zeleniny.

Na následujících pár řádcích uvádíme krátký přehled možností umístění topného tělesa. Díky filtrování oleje při každém smažení zůstane váš olej vždy čistý.

Co může být díky velkorysé nabídce trhu opravdu problém. Tato fritéza je uzpůsobena tak, abyste do ní nemuseli dávat mnoho oleje, který není pro naše zdraví při smažení zrovna ideální.

Úvod do friteza severin.

Navíc, můžete friteza severin za použití opravdu jen kapky oleje, což se jistě vyplatí a je to zdravější. Téměř žádný zápach – jak je známo, smažení v oleji s sebou nese i typický zápach, po kterém je pak cítit kuchyň i oblečení, pokud nemáte opravdu dobrou digestoř.

Filtrace oleje přispívá k prodloužení jeho životnosti. Horkovzdušná fritéza DOMO DO 513 FR zastupuje kvalitní zlatou střední cestu.Stačí předehřát, počkat 15 až 20 minut a můžete si vychutnat lahodné, křupavé kousky kuřete.

Pokud touto funkcí fritéza nedisponuje nebo vám nastavené programy nevyhovují, můžete si teplotu nebo čas nastavit podle vašich požadavků manuálně.Zároveň toto těleso musí být schopno plnit úlohutopného tělesa trouby, ve kterou je většinou možné horkovzdušnou fritézu proměnit. Tyto fritézy jsou dražší než klasické olejové, umožňují vám však více různých variant přípravy pokrmů.

Mini friteza
Teplovzdusna friteza lidl
Vzduchova friteza
Horkovzsusna friteza
Friteza na rizky
Horkovzdusna friteza eta
Vakuova friteza
Friteza hrnec