Friteza silver

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jsou friteza silver jako obvykle?

Ty mají víko, čímž se zabrání bolestivým stříkancům oleje a friteza silver je tak bezpečnější. Horkovzdušná fritéza zcela bez tuku nebo jen s minimem škodlivého oleje využívá ke smažení horký vzduch a připravuje tak zdravější smažená jídla.

Nejlepším způsobem, jak udržovat oba typy fritéz, je jejich pravidelná kontrola, pravidelné čištění a pravidelné kontroly znaků opotřebení. Připravujte různé lahodné pokrmy na minimu tuku nebo zcela…

Horkovzdušná fritéza, otočný gril, trouba a sušička ovoce s příkonem 1800 W a objemem 12 litrů. Vytýkán jim byl dlouhý čas přípravy a také to, že potraviny byly spíše vysušené než křupavé.

5 věcí, které bych si přál vědět o friteza silver, když jsem začínal.

Objem zde znamená velikost friteza silver koše, tj. Jsou také větší kapacitně a dost často dokážou poskytnout i více typů přípravy – například i pečení, sušení a podobně.

Horkovzdušná fritéza se stala hitem v posledních deseti letech. Ještě sofistikovanějším způsobem je pak smažení ve dvou oddělených nádobách, kde vedle doby smažení můžete regulovat i teplotu.

Všechny části fritézy by měly být také odizolované, což znamená, že i při přípravě jídla bude spotřebič z vnější strany maximálně teplý, ale ne vařící. Ač si někteří myslí, že je smažení v nich velice nezdravé, pravdou je, že i v klasických fritézách se spotřebuje méně oleje než například při smažení na pánvi.

Jsou friteza silver jako obvykle?

Horkovzdušná friteza silver je určena k přípravě stejného jídla jako v klasickém VAR1 hrnci, jen ve zdravé variantě. Velmi praktická možnost, díky které si zvolíte teplotu přípravy dané potraviny.

Smažené jídlo voní při přípravě lahodně, ale může také zanechat nepříjemnou vůni, zejména pokud je prosmažené nebo spálené. Díky nepřilnavé povrchové úpravě můžete vnitřek vyčistit bez škrábání.

Ještě sofistikovanějším způsobem je pak smažení ve dvou oddělených nádobách, kde vedle doby smažení můžete regulovat i teplotu. Tato fritéza má široké rozmezí nastavitelných teplot, velkou nádobou a koš omyvatelný v myčce.

Silvercrest horkovzdusna friteza
Horkovzdusna friteza kik
Friteza v lidlu
Friteza tec star
Nejlepší horkovzdušná friteza
Friteza tefal 7v1
Gastro friteza bazar
Friteza na smazeni bez tuku