Friteza silvercrest

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Rychlé a snadné řešení pro friteza silvercrest

Celkem fajn je to i při friteza silvercrest hrncích, které mají topné těleso ponořené v oleji – spirála se dá vyjmout a nádoba umýt iv myčce. Možnost multifunkčního využití — na trhu najdete imultifunkční fritézy, ve kterých můžete grilovat, péct, rozmrazovat nebo dokonce i sušit ovoce.

V tomto článku naleznete všechny potřebné informace, které je dobré znát k výběru toho spotřebiče do kuchyně.Horkovzdušné hrnce tak mají mnoho použití a určitě se u vás v kuchyni neztratí. Dynamické fritézy byly vůbec prvním typem, který se na trhu objevil.

SOGO SS Pokud jste milovníky zdravého vaření bez použití velkého množství oleje a s co nejmenším množství tuku, tak jste na správném místě. Výhodou fritéz je také rovnoměrné prohřátí a osmažení pokrmu – ať už se jedná o řízek nebo hranolky.

Jaká je cena friteza silvercrest?

Objem friteza silvercrest košů se pohybuje v rozmezí 0,7 až 3 kg. V této kapitole si představíme tři cenové kategorie, do kterých lze řadit horkovzdušné fritézy.

Starost si nemusíte dělat ani z případným zápachem. Zároveň množství ohřívaného vzduchu se tak výrazně nemění s rostoucí množstvím připravovaného jídla.

SENCOR SFR 5400WH je vybaven dotykovým ovládacím panelem, 12 volitelnými programy a časovým spínačem. Výkonná nerezová fritéza se smaltovanou nádobou, vyjímatelným topným tělesem a plynulou regulací teploty oleje (150–190 °C).Halogenové infračervené topné těleso je zárukou rekordně rychlé a přitom zdravé přípravy zeleniny, ryb nebo masa.

Bojíte se? Ne, pokud použijete friteza silvercrest správným způsobem!

Všechny nejasnosti vám objasní náš rádce Jak vybrat friteza silvercrest hrnec. Do 1500,- Kč koupíte pravděpodobně fritézu statickou s menším objemem.

Doporučuje se volit oleje s vysokém bodem zakouření. Tu využijete nejen k horkovzdušnému smažení, ale také grilování, pečení i zapékání.

Bezpečnost zajišťuje izolovaný povrch, který je chladný na dotek. Díky velkému objemu můžete usmažit větší množství masa najednou, protože velký objem oleje má dostatečnou tepelnou stálost a nedochází k jejímu ochlazování.Ale pro lepší výsledky a vyhnutí se případnému přichycení pokrmu je lehká vrstva oleje žádaná.

Friteza delonghi f28311
Friteza nejlevnejsi
Tefal multifunkcni friteza
Friteze tefal
Ecg friteza
Horkovzdusna friteza kureci stehna
Horkovzdušná fritéza 5l
Penny friteza