Friteza steba

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak co nejlépe využít friteza steba

friteza steba grilování, opékání, pečení, smažení, dušení, ohřívání, rozmrazování a udržování teploty. Topné těleso v oleji – při pohledu do vnitřního hrnce uvidíte opět hladký povrch, hrnec však bude o něco větší.

S objemem 6 litrů vystačí i pro více porcí, kdy zde můžete připravovat jak hlavní chod, tak přílohu.Jídlo se takpřipraví rovnoměrnějia bez potřeby vašeho zásahu. Ve fritéze je možné připravovat spíše menší kousky.

Díky časovači se nemusíte obávat, že zapomenete včas vytáhnout například řízek či smažený sýr. No a pokud to se smaženým nepřeháníte, je vše v pořádku.

KEYWORD1] trendy, které se objevují v posledních měsících.

Jejich technologické řešení zajišťuje, že drátěný koš určený k friteza steba je nakloněn a v průběhu VAR1 se rovnoměrně otáčí. Nač pořizovat několik různých spotřebičů, když stačí jeden jediný?

Horkovzdušná fritéza, příprava pokrmů na minimu oleje nebo zcela bez oleje, 9 automatických nastavení, nastavitelná teplota, časovač. Zapomeňte už na hrnec oleje a složité obracení jednoho kousku po druhém.A pokud dáváte přednost zdravější variantě, vyberte si některou z šikovných horkovzdušných fritéz.

Všechny kroky nastavujete na digitálním displeji stisknutím tlačítek. Co může být díky velkorysé nabídce trhu opravdu problém.

Kdy vstoupí v platnost zákon friteza steba?

Přístroj slouží ke smažení a pečení zcela bez přítomnosti oleje, takže odpadá charakteristický zápach i nezdravé přepálení friteza steba olejů. Horkovzdušná fritéza Clatronic FR 3667 nabízí nepřilnavý povrch pro snadné čištění ale také pro co nejlepší prožitek z jídla.

Informace u zboží jsou pouze informativní a nelze je použít pro vymáhání zboží dle uvedených údajů. Tento model fritézy si již našel své příznivce v mnoha domácnostech a dlouhodobě patří k naším nejprodávanějším…

Někdy je příslušenství součástí balení, někdy si jej musíte dokoupit. Funkce časovače vám značně ulehčí přípravu jídla.Tyto horkovzdušné hrnce mají jednoduchý princip fungování a fungují tak, že v jejich útrobách proudí horký vzduch a který tak připravuje vaše jídlo.

Vodni friteza
Friteza parni
Delonghi friteza
Friteza eta nerez
Friteza horkovzdusna philips
Vzduchová friteza
Tlaková friteza
Friteza switch