Friteza superior

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Bojíte se? Ne, pokud použijete friteza superior správným způsobem!

JATA JEFR1221, černá Vyzkoušejte zdravé friteza superior s JATA JEFR1221, spotřebujete až o 80 % méně tuku, než s běžnou VAR1. Její obsluha je tak jednoduchá, že si ani nepamatuji, kdy jsem se setkala s podobným pohodlím.

Jelikož fritéza pracuje s olejem, který je mastný, je třeba se o ni dostatečně starat. Většinou se uvádí objem 1,3 l – 2,5 l, ale najdete fritézy s menším i větším objemem.

Tento parametr se většinou uvádí jakožto objem v litrech nebo také v kilogramech – tedy kolik kg jídla budete moci najednou připravit. U těchto modelů se také setkáte s více příslušenstvím, které vám ulehčí přípravu mnoha druhů smažených pokrmů.

Jak se zlepšit v friteza superior za 60 minut

Většina horkovzdušných friteza superior je výrazně menší, protože jejich obsah nemusí být při VAR1 namočen do velkého množství oleje. O zápach ze smažení se postará omyvatelný filtr ve víku.

Pokud chcete ušetřit na fritéze, zkuste Bonipo.cz a například eshop 4Home, ke kterému mají kopec kupónů. V případě fritézy s chladnou zónou se však tato tyč nachází přímo v nádobě na olej.

Naše srovnání horkovzdušných fritéz vám ukáže, co všechno takový friťák bez oleje vlastně umí. Jsme nezávislý recenzní web, který si klade za cíl vytvořit přehled TOP produktů na trhu a pomoci vám s jejich výběrem.

Jak vyrobit friteza superior?

Je to jeden z nejlepších friteza superior hrnců na trhu pro domácí použití. V případě, že by dosáhla hraničních hodnot, přístroj automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození a ke vznícení oleje.Podle toho pak zvolte i délku přívodního kabelu.

Jídlo je připraveno rovnoměrně a s dobrými výsledky. U horkovzdušné fritézy můžete zjistit, že určitá jídla jsou sušší, než kdybyste použili klasickou fritézu.

Horkovzdušné fritézy jsou poměrně novým typem fritéz. Dražší přístroje jsou vybaveny praktickými funkcemi.

Gastro friteza
Friteza phillips
Horkovzdusna friteza recenze
Horkovzdušné fritézy sencor
Vzdusna friteza
Okay friteza
Horkovzdusná friteza
Friteza pro