Friteza switch on

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Na co jste se měli zeptat svých učitelů friteza switch on

friteza switch on hrnce se vám budou hodit při přípravě oběda i večeře. Proto vám s výběrem horkovzdušné fritézy chceme pomoci.

Tyto fritézy dokážou smažit i grilovat za pomoci halogenového topného tělesa, které produkuje infračervneé světlo. Díky těmto prioritám si zakoupíte vzhledné modely fritéz, které vám budou sloužit po mnoho let.

Hravě tak nakrmíte celou rodinu, a to skoro bez práce – manipulaci s fritézou zvládnou i méně zkušené kuchařky či kuchaři. Její vnitřní nádoba má totiž velký objem, připravit v ní můžete najednou až 1,7 kg potravin.

Nyní můžete mít své friteza switch on jisté.

friteza switch on hrnec je vhodné čistit zvenku i zevnitř. Uvnitř fritézy je dokonce i osvětlení, takže na přípravu pokrmu krásně uvidíte.

A nemusí se nutně jednat jen o hranolky – smažením jídlo získává specifickou chuť, která je zkrátka nezaměnitelná. Vybírejte podle objemu připravovaných potravin a také dalších programů.

Horkovzdušná fritéza je rozdělena na patra, v každém je možné dělat jinný pokrm. Fritéza nemá displej, což může být pro někoho její nevýhodou.

2 způsoby, jak použít friteza switch on, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Kvalitnější friteza switch on hrnce umožňují nastavení začátku, konce i délky VAR1. Umožňuje používat zmražené i předsmažené suroviny.

Na druhé straně zase můžete počítat s možností nastavení teploty oleje i s kontrolkou signalizující rozpálení oleje. Oproti běžným fritézám však příprava trvá déle, spíše je srovnatelná s přípravou v troubě.

Uživatelé si od firmy DeLonghi výrobky velice chválí. Jedná se o multifunkční fritézu 9v1, ve které vedle smažení můžete klidně i dusit či vařit.

Friteza 1l
Tefal teplovzdusna friteza
Nahradni dily friteza
Friteza multi
Plynová friteza
Horkovzdusna friteza brambory
Bezolejovy fritak
Horkovzdušna friteza domo do 510 fr